Wpis z mikrobloga

@Racjonalnie: jeśli będzie 5 takich Korwinów to tylko gorzej dla nich przy wyborach.

Korwin miał wsparcie internetu większe niż wszyscy antyszczepionkowcy razem wzięci i co? ONR od lat zdobywa niby większe poparcie i co? Teraz sekta z Marianem pastora będzie zakładać partię biblijną, która zdobędzie poparcie 0,5 procent. W internecie rośnie trend na debilizm ale to jeszcze nie znaczy, że nasze całe społeczeństwo takie jest. Idiotów bardziej widać bo przecież
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: ja też pisałem tylko o Korwinach jako jednostce do przeliczania procentów ;)

Żadna tego typu partia jadąca na byciu przeciwnikiem ewolucji czy szczepień się nie przebije, to racja. Bardziej chodzi o to, że tego typu ludzie są rozsiani po różnych ugrupowaniach, a często są bardziej aktywni w nich i próbują się przedostać do polityki. Np. niektórzy kukizowcy. Nie musi być ich dużo, aby zacząć mieszać. Jak tylko wsparcie wyborców się zwiększy, to mogą się uaktywniać kolejni, bo teraz są np tłamszeni w PiSie i nie mogą tego tematu ruszać, bo im góra zabroniła. Ale może się okazać, że to się zmieni pod naciskami.

Znam sporo osób które nie są jeszcze antyszczepionkowcami, ale są na to bardzo podatni - bo słyszałem teksty typu "przemysł farmaceutyczny na pewno ma lekarstwo na raka, tylko to ukrywają aby zarabiać na leczeniu".
Albo o ewolucji - "teoria, więc to
  • Odpowiedz
@Racjonalnie: Cóż pożyjemy zobaczymy bo ja myślę, że ta cała moda antynaukowa minie w końcu albo zostanie w na fb stronach.

tak naprawdę antyszczepiokowców można szybko uleczyć z ich urojeń( ͡º ͜ʖ͡º) Sam patrze na przemysł farmaceutyczny krytycznie zwłaszcza w Polsce, ale daleko mi to teorii spiskowych i stania się bojownikiem tego ruchu.
  • Odpowiedz
@supernick: Kowalski z pastorem, jeszcze nie zalapali, ze wsrod ich sluchaczy jest promil twardych protestantow, promil przechrzty, ktora hapie wszystko wedlug mody, a reszta to glownie niewierzacy, zawiedzeni katolicy, przecietni katolicy, itp., a do wiekszosci z niech bardziej docieraja argumenty ewolucjonistow, z oczywistych przyczyn.

Glownie pastor nie skumal, ze zaczal wojne polsko - polska. Ktorej to cale IPP bedzie pierwsza i jedna z ostatnich ofiar.
  • Odpowiedz