Wpis z mikrobloga

@Racjonalnie: jeśli będzie 5 takich Korwinów to tylko gorzej dla nich przy wyborach.

Korwin miał wsparcie internetu większe niż wszyscy antyszczepionkowcy razem wzięci i co? ONR od lat zdobywa niby większe poparcie i co? Teraz sekta z Marianem pastora będzie zakładać partię biblijną, która zdobędzie poparcie 0,5 procent. W internecie rośnie trend na debilizm ale to jeszcze nie znaczy, że nasze całe społeczeństwo takie jest. Idiotów bardziej widać bo przecież np
@SpaceMonkey: ja też pisałem tylko o Korwinach jako jednostce do przeliczania procentów ;)

Żadna tego typu partia jadąca na byciu przeciwnikiem ewolucji czy szczepień się nie przebije, to racja. Bardziej chodzi o to, że tego typu ludzie są rozsiani po różnych ugrupowaniach, a często są bardziej aktywni w nich i próbują się przedostać do polityki. Np. niektórzy kukizowcy. Nie musi być ich dużo, aby zacząć mieszać. Jak tylko wsparcie wyborców się
@Racjonalnie: Cóż pożyjemy zobaczymy bo ja myślę, że ta cała moda antynaukowa minie w końcu albo zostanie w na fb stronach.

tak naprawdę antyszczepiokowców można szybko uleczyć z ich urojeń( ͡º ͜ʖ͡º) Sam patrze na przemysł farmaceutyczny krytycznie zwłaszcza w Polsce, ale daleko mi to teorii spiskowych i stania się bojownikiem tego ruchu.
@supernick: Kowalski z pastorem, jeszcze nie zalapali, ze wsrod ich sluchaczy jest promil twardych protestantow, promil przechrzty, ktora hapie wszystko wedlug mody, a reszta to glownie niewierzacy, zawiedzeni katolicy, przecietni katolicy, itp., a do wiekszosci z niech bardziej docieraja argumenty ewolucjonistow, z oczywistych przyczyn.

Glownie pastor nie skumal, ze zaczal wojne polsko - polska. Ktorej to cale IPP bedzie pierwsza i jedna z ostatnich ofiar.