Wpis z mikrobloga

Pracuję w markecie budowlano wykończeniow wystrojowym, taka sieciówka w stylu 1/3 obi. Przyszła para z dzieckiem, szukali półki, zapytałem pod co, dzieciak z 8, max 9 lat mówi że pod ps4, pytam czy na stojąco, leżąco, i tam mu mówię jak idziemy dobrać że miałem Xbox One, ale sprzedałem bo nie miałem czasu grać, on na to takim poważnym dorosłym głosem(jego dosłowne słowa): " Wie Pan, w życiu czasem tak bywa"
zatkało kakao

#zycie #ps4 #praca #konsole #xboxone #pracabaza
  • 24
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: no musi Ci podejść, ja lubię bardzo assassiny a to gry to prawie to samo tylko zmienione realia, zamiast ukrytych oszczów masz telefonik i se hakujesz ludzi. Ale oczywiście ciule powiedzą że każda misja to to samo, jedź shackuj i wróc z kasą.
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: z resztą, jak Ci nie podeszła wcześniej to #!$%@? to xD
No a asasyny wiadomo, tylko #!$%@? w to grają, łatwe platyny dla szmat :D
tylko wieśmin i oczywiście grajcie tak bez trofek po co to kto czyta, kolejny wynalazek szatana żeby ogłupić prawdziwych graczy i wyssać prawdziwą grę z gry, Ty już nie grasz dla przyjemności, ty czytasz te trofeje i i je wbijasz zamiast grać
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: nie masz być :D nie no beka bo gram z ludźmi którzy nie zbierają trofek i są normalni ale jak widzą na YT filmik od tego kretyna który mówi że żeby być prawdziwym graczem to trzeba wyłączyć powiadomienia o trofkach bo inaczej masz spaczone patrzenie na granie to mnie to #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@Brozyn: no #!$%@? to samo tutaj, ale to że wydałem 6k na pc w 2014 i pograłem kilkadziesiąt godzin najgorsze

also zaraz wychodzi spintires, jeśli masz zamiar wbijać to możemy zrobić online
  • Odpowiedz