Wpis z mikrobloga

@fruwajacy_dronik: W tym ch niedaleko mnie jest wyspa tylko z tymi foliami, dokładnie to się nazywają 3mk. Swego czasu robili sporo pokazów np walenie młotkiem w telefon, rysowanie nożami itp, pewnie z czasem to zaprocentowało i wszyscy kojarzą to miejsce.
Swoją drogą przy innej wyspie w tym samym ch, ale właśnie z akcesoriami do telefonów, zwykle nikogo nie widać
@fruwajacy_dronik: Zainwestujesz parę stówek w narzędzia i dasz radę, a jak nie to na youtube masz pełno tutoriali jak coś wymienić. Pamiętam raz jak chciałem wymienić digitizer w takim punkcie- Pan powiedział, że 120PLN digitizer i 50PLN wymiana XD Poszedłem więc do domu i sprawdziłem na allegro po ile taki digitizer i po ile zestaw śrubokrętów. Digitizer był po 40PLN(z wysyłką), a zestaw śrubokrętów był też po 40PLN. Zestaw mam do
@maur Byle stulejarz z ulicy nie otworzy kantoru, musialbym skonczyc kurs, zdobyc licencje i miec calkiem spory wklad na wyposazenie lokalu i zakup walut. Za wysokie progi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo wszystko dzieki za pomoc.