Wpis z mikrobloga

Autofill nie powinien istnieć w tej grze. Wyrzucanie ludzi na linie których nie mainują, w celu zaoszczędzenia 2-5 minut w kolejce, to ja już wolałbym poczekać i dać z siebie 100% moim mainem niż kaleczyć inna rolę. Potem rito robi skeczyki że hehe 'stej kul jankos ediszyn', okej bulwo legitnie, wypiehdalacie mnie na suppa i muszę patrzeć jak mój adc stawia swoje pierwsze kroki w liż of leżą, w takiej sytuacji to Jankos by chyba tym kotem #!$%@?ł tą szafkę. Jak tu się nie tiltować?
#leagueoflegends
źródło: comment_cimCaI4JeWPsQFJNMHBU104H0I5eHp6A.jpg
  • 8
@mxj1337: w tym wpisie narzekałem jedynie na autofill a nie na system wybierania ról. Na początku gdy wprowadzili możliwość pickowania 2 lini, nie było jeszcze tego ustrojstwa i do tego z chęcią bym wrócił
@Jakr: Bo ludziom w niższych dewizjach się wydaje, że jak robią damadż i zbierają fragi to wygrywają grę.
A taki support ani damadży nie ma, a fragów zbierać nie wolno - bo raport.
Masz rację, że słaby supp przegrywa linię, i jest to zazwyczaj przegrana gra.

@Szfymszmwy: Autofill możesz traktować jako ujmę, ale z pozytywnych stron - jedna autofillowana rola i następne 3 gry masz gwarantowaną pozycję. Osobiście jestem autofillowany
@Szfymszmwy: No właśnie w tym największy problem, że NAJPIERW wprowadzili wybór roli i czekało się czasem i 10 minut ale zawsze grałeś na swojej linii a teraz gdy człowiek się już rozleniwił i przyzwyczaił do tego to zmienili to w piździec. Nie lubię grać supporta, gdyż mnie to nudzi. Po prostu TO NIE JEST MOJA ROLA ale Rito wie lepiej i #!$%@? mam grać. Nie dziwię się, że ludzie reagują jak
@Mega_Smieszek: Mnie akurat najbardziej boli fakt, że np musisz supportować kogoś słabszego od siebie. Przegrywając grę masz tą świadomość że na swojej pozycji, dałbyś rade jakoś pokierować ten mecz. Ogólnie trochę na tilcie to pisałem, bo przez tą zfillowaną grę spadłem z rowerka o dywizje niżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)