Wpis z mikrobloga

#smartfon
Dzień dobry.
Stało się, smartfon żony odmówił posłuszeństwa, więc trzeba szybciutko tuptać do sklepu. Budżet: około 700-800 zł. Wymagania: Android i "dobry" aparat, żeby dzieciaczkom pstrykać zdjęcia. ;-) Co polecacie?
  • 12
@gwynebleid jak się dajesz łotać to na pewno, teraz wszystko można dogadać, lepszy abonament, plus pakiecik internetowy i dobry telefon, tylko trzeba umieć rozmawiać a nie walić #!$%@? we wszystkie strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@prontoalora a to może z nimi się dogadaj? W formie oddania starego, plus gotówka i przedłużenie abonamentu, mogła by dostać jakiś super telefon, a że człowiek żyć żyje, płacić musi, to abonament powoli staje się opłatą jak za chleb... Więc telefon dobry, w takich kategoriach wydaje mi się fajną sprawą.
Z abonamentem problem jest jeszcze taki, że koniecznie chcę uciec z sieci na T. Moja umowa kończy się w lutym, żony dopiero za rok. Misterny plan polegać ma na tym, że w momencie w którym szanowna Małżonka będzie mogła przedłużyć/rozwiązać umowę przechodzimy wspólnie na jakąś sieć rodzinną, czy coś. Toteż wolałbym się w tym momencie nie bawić w przedłużanie. ;)