Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirkokoksy #silownia
Siema! Potrzebuję porady kogoś doświadczonego!
Chcę się zmienić. Przez najbliższy czas będę mógł regularnie chodzić na siłownię. Ważę jakieś 70 kg przy 175 cm wzrostu. Nie podoba mi się moje ciało. Sam tłuszcz. Taki skinny fat można powiedzieć. Mam kilka pytań.
1) Jakieś porady dla świeżaków na siłowni? Będę tam pierwszy raz. Może warto o czymś wiedzieć?
2) Czy przy tej budowie ciała da się to zmienić?
3) Robić tylko FWB? Czy na przykład robić trzy razy w tygodniu FWB i dorzucić np. z dwa dni kardio?
4) Jakieś inne porady? Dieta też na pewno ważna. Staram się od jakiegoś czasu nie jeść w ogóle słodyczy i jakiegoś śmieciowego jedzenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na start świetna jest kalistenika, zacznij wolniej ale regularnie.
najgorsze co możesz zrobić to redukcja brzy braku ćwiczeń siłowych.
Przez tydzień wyliczaj dokładnie co jesz(ile kcl dziennie) po tym czasie odejmij MAX!!! 500kcl dziennie.
Na start tylko FWB(polecam skazany na trening, możesz zmniejszyć progi przejścia od 3x10).
Polecam na start kreatyne, zacznij jeść codziennie owoce(sam jem 2 jabłka+3banany+garść orzechów[ziemne, nie solone] daje mi to około 800kcl dziennie, jest to moja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Proponuję na początku podejść do sprawy z ostudzonym zapałem, efekty pracy na siłowni to bardzo długotrwały proces, którego często nie widzi się tygodniami. Zalecam dostosowywać ciężar do swoich możliwości, stopniowo zwiększać, ciężar ma być ciężki, ale nie za ciężki. Czyli musisz wyczuć co dla Ciebie jakie ciężary, staraj się wykonywać ćwiczenia poprawnie, zamknij swoje treningi w kombinacjach typu Klatka piersiowa 3 ćwiczenia po 3 serie łączone z tricepsem lub bicepsem
  • Odpowiedz
Jakieś inne porady?


@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz #!$%@?ć ciężar. Mam nadzieję, że pomogłem.

Na start świetna jest kalistenika

najgorsze co możesz zrobić to redukcja brzy braku ćwiczeń siłowych

Przez tydzień wyliczaj dokładnie co jesz

Polecam na start kreatyne,

zacznij jeść codziennie owoce

Nie musisz całkowicie rezygnować z słodyczy

możesz dostarczać 20% swojego zapotrzebowanie na kcl z cukrów

I robisz cykl Body fat < 10% robisz masę do 15 i następnej redukcja do 10%
  • Odpowiedz