Wpis z mikrobloga

Nie sześć – jak w tym roku, ale cztery piwa zostaną uwarzone i wypuszczone na rynek w ramach Kuźni Piwowarów 2018. Właśnie zostały ogłoszone pierwsze szczegóły na temat przyszłorocznej edycji oryginalnego w swojej formule konkursu dla piwowarów domowych. Znamy więc już najważniejsze terminy, a także kategorie.

https://www.chmielnik-jakubowy.pl/kategorie-kuzni-piwowarow-2018/

#piwo #piwowarstwodomowe #piwowarstwo #piwnekonkursy #kuzniapiwowarow #piwnewiesci
von_scheisse - Nie sześć – jak w tym roku, ale cztery piwa zostaną uwarzone i wypuszc...

źródło: comment_9Mxy9PmRMONi6QIC09aI8XEvyb0UgN7L.jpg

Pobierz
  • 11
@dakcts: @bonifacy_pankracy: ogólnie te style wymagają nie tylko dobrego warsztatu, ale też trzeba pokombinować. ja się za kawowe piwa nie biorę bo nie lubię i nie znam się na kawie- wystarczy mi 7% słodu palonego w stoucie i jest fajnie. zastanawiam się za to nad milkshake ipa - zrobiłem całkiem fajne new england ipki, to może być dobry punkt startowy.
@TOP___BK ja nawet nie liczę że coś ugram, po prostu chce się sprawdzić :) Mi z kolei wychodzą całkiem niezłe ciemne piwa i będę iść w tę stronę. Problem w tym że nigdy nie dodawałem owoców do piwa - tym bardziej ciemnego. Wprowadzenie warek 8l będzie jak znalazł na naukę i eksperymenty ( ͡ ͜ʖ ͡)Również nie cierpię kawy i nie biorę się za to a z