Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: ej, jak można nie złapać Mewtwo? Jedyne usprawiedliwienia:
1. Masz niski lvl i jeszcze nie do końca ogarniasz jak się gra
2. Nie znasz tricku z blokowaniem okręgu i wystrzelałeś wszystkie kulki kiedy on cię atakował
Ew. 3. Miałeś cholernego pecha i grałeś jako jedyny przedstawiciel swojego teamu w 20-osobowej grupie i miałeś tylko 6 kulek
@boa_dupczyciel: chodzi o to, że przy rzucaniu curveballa z excellentem po 12 próbach masz jakieś ekstremalnie małe szanse niezłapania go. Jeśli rzuciłeś 12 curveballi z excellentem i mimo to nie złapałeś, to pozostaje tylko zapić smutek
@Marmite: Ja zwykle dostaję 12-13 piłek z rajdu, z czego rzucam średnio 11 podkręconych greatów. Wynik - około 30% złapanych mimo, że wokół ludzie łapią rzucając byle jak. Same Raiku mam 1/4 złapane (do dwóch niezłapanych używałem tylko goldenów przy każdym rzucie), uciekło mi parę legend 98iv. Nie wiem od czego to zależy ale spotkałem i inne osoby które strasznie się męczą żeby cokolwiek im siadło.
@severson: już wrzucali wyżej filmik, polecam się zainteresować bo to dramatycznie podbija catch rate (dla Enteia, gdy początkowo nie stosowałem tego tricku mam 50%, pod koniec Enteia zacząłem stosować i dla Suicune'a mam już 80% przy ~20 widzianych w obu przypadkach)
@piotrr_: chyba po prostu RNGesus cię nienawidzi, przykro mi :(