Wpis z mikrobloga

@macio32155 pamietaj o szczotce do zamszu i o impregnacie jezeli to zamsz jak dobrze widze. Ale do nabuku tak samo impregnat. Ten z tarrago najlepszy jaki mialem i polecam. I gratuluję dobrego wyboru. Niech sie dobrze noszą i niech noga malo sie poci! xD
@macio32155 ale jezeli skóra jest taka miekka cos jak nubuk to impregnat sie przyda na te deszczowe dni. Wez spryskaj woda i zobacz jak sie zachowa. Jezeli wchłonie wode to impregnat jak najbardziej bedzie wskazany. I nie wiem jak przy midach ale ale jak przy swoich lowach Af uzywam prawideł do butow. Dłużej ci buciki posłużą
@Rayon: nie wiem co ci napisać, normalnie sie ubieram :p koszula taka na codzień, jakaś bluza, jeansy w wersji slim, oczywiście nie takie slimy ze jajca wychodzą rozporkiem bo nie ma miejsca xd
@macio32155 no to tarrago musowo. Ok 30 zl za puche. Pryskasz i zostawiasz tylko ja to robię na balkonie bo #!$%@? starsznie w chacie potem xd i co jakis czas zrob sobie ten sam test ze spryskaj woda i zobacz sie jak zachowuje. Jezeli bedzie jeszcze kropleki utrzymywać to mozna chodzic. Jak masz blisko ikea to masz za 4 zl pare oplaca sie w choooy.
@macio32155: Trochę dużo mi się widzi. 85E za AF1 Hi DCN Military to był maks za AF1, za niewygodne są i za mało zimowe żeby więcej kosztowały. Ale ładne przynajmniej ʕʔ
@Kroos123: Może inaczej. Nie tyle są niewygodne, ale w porównaniu do Jordanów 2015, eclipse, zx750, nb 754 i 574, adidasów chaskerów czy nawet vansów old skoolów czy authenticów lite są mniej wygodne. Podobny poziom co vans authentic. To nie tak że nie da się w nich chodzić, po prostu są lepsze wybory. Mówię tu głównie o podeszwie. I to nie jest jednostkowy przypadek bo to drugie AF1, wcześniej były niskie i
@tomekg0: W takim razie co polecasz z takich wyższych, na jesień/zimę? Nie mam zamiaru skakać po zaspach w nich, więc nie szukam typowo zimowych butów, AF1 Mid wydawały się odpowiednie
@macio32155: Mi chodzi tylko o twardość podeszwy i ogólne odczucie. Też popylałem w nich cały dzień jak trzeba i żyje. Można chodzić, nie ma AŻ tak źle.
@Kroos123: Ja na zimę mam teraz chaskery, te AF1 Hi DCN Military i Nero Giardini które wyglądają jak Timberlandy 6. W Wygodzie Adidasy > AF1 > Timberopodobne. Fajne są NB754, miałem je, tylko bez futra w środku, pizga jak zimno, ale da się