Wpis z mikrobloga

...Shitstorm jak zawsze, bo NRGeek ma deal z Ubi i Microsoft na promocję nowego asasyna i że niby jak to, sprzedał się, nie szanuje widzów, jest chciwy etc.

Niech mi ktoś wyjaśni, bo się nie orientuję. Na zachodzie widownia Jutuba też jest tak cebulacka, że wszystko chce za darmochę? Czy tylko w Polsce taka umysłowa bieda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

***

Powinniśmy chyba zapłakać, że autor załączonego komentarza przestanie POŚWIĘCAĆ SWÓJ WOLNY CZAS na oglądanie NRGeeka. NO TRAGEDIA DZIEJOWA!

#gry #youtube #nrgeek #internet #pytanie
qlink - ...Shitstorm jak zawsze, bo NRGeek ma deal z Ubi i Microsoft na promocję nowe...

źródło: comment_nuP2b3a7I0Jt74764um5fsHUj0JM1nzN.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@CorTuum: Czyli ludzie nie mogą żyć z jutuba, bo Ty uważasz, że to bańka spekulacyjna? A może niech ludzie sami sobie podejmują decyzje w jaki sposób będą zarabiać na chleb i... co komu do tego? Rzeczywiście, życie z jutuba to takie ekstremum, no życie na krawędzi bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qlink: Ja bbym za to powiedział, że niezbyt chce ci się czytać ze zrozumiem. Nigdzie nie dyktowałem komukolwiek stylu życia ni sposobu utrzymania. Taka jutubowa profesja jest mało stabilna, zwłaszcza kiedy lwią częścią dorobku jest rzucanie oczywistości i nieśmiesznych memów. To jak bycie cały czas le angry gejmerem - wychodzi z mody. Dodatkowo, bycie shillem oznacza śliski grunt i osłabia ogólną siłę opinii.

Ale pewnie, pisz dalej cośtam o cebulowaniu w
  • Odpowiedz
@CorTuum: Masz rację nic takiego nie napisałeś. Bawi mnie po prostu jakie to w Twojej opinii życie na krawędzi, bo widać, że niewielkie masz w temacie pojęcie ;)
  • Odpowiedz
@qlink: Mam na tyle wystarczające by stwierdzić, że to opcja mniej stabilniejsza od zwyczajnej profesji. To jednak naprawdę pomniejszy problem całej sprawy, który wyciągnąłeś z moich postów, no ale trzeba czymś odpowiadać i emocić, skoro się nie ma argumentów, czyż nie? EOT
  • Odpowiedz
@CorTuum: No więc wiedz, że się mylisz, bo bynajmniej nie są to zarobki "mniej stabilne".

Jeśli robisz to dobrze.

Niestety nie wiem o co Ci chodzi w dalszej części Twojej wypowiedzi, ale okej - załóżmy, że chce mi się "emocić", jeśli masz się z tym lepiej poczuć.
  • Odpowiedz
@CorTuum: Ale on oprócz kasy z yt ma patronów + robi normalne zlecenia. Sam sie wypowiadał ze spadnie na 4 łapy ciężko bo cięzko ale jednak jak yt nie da kasy a wszyscy patroni wycofają kase na raz.
  • Odpowiedz
@sexlord: Jasne. Nie sugerowałem jakiegoś upadku, podałem opinię #!$%@?ącą od sytuacji tego pana. OP chyba rozbolał tyłek nawet na sugestię o tym, że fajny jutub może nie być taki fajny (zwłaszcza po rewelacjach słynnej noty wewnętrznej i przypadkach ludzi, którym blokowano konta za masło).
  • Odpowiedz