Wpis z mikrobloga

Z cyklu mądrości wykopowej lewicy: Po tym jak Kevin Spacey został oskarżony o próbę gwałtu na 14-latku, natychmiast oświadczył że jest gejem aby przykryć pierwszą informację. Od dawna wiadomo że w Hollywood prężnie działa zorganizowana siatka pedofilów, jednak jak na takie informacje zareagował nasz ulubiony użytkownik artpop?

"14 latek to nie pedofilia, jest mowa o osobie, która weszła już w późniejszy etap dojrzewania. I pomyśl teraz z drugiej strony - co innego miał odpowiedzieć? Że „przepraszam, że mogłem próbować dotknąć tego nastolatka, a tak po za tym to jestem hetero”? Chyba lepiej, że się przyznał."

A co nasz ulubiony użytkownik artpop ma do powiedzenia ws. sytuacji, w której podczas publicznej debaty osoba transpłciowa złapała konserwatystę Bena Shapiro za rękę i groziła, że pojedzie do domu w szpitalu jeśli nie cofnie swoich słów używając do niej zaimka on zamiast ona?

"Myślę, że to obrzydliwe, że zwrócił się do niej w formie męskiej w tego typu debacie. Nie potrzebnie oczywiście zareagowała - nie pochwalam tego, jednak nie dziwię się takiej reakcji patrząc po tym ile przechodzą osoby transpłciowe. Prowadzący powinien wyprosić z debaty tego „konserwatystę” za jawne obrażanie innych gości. "
#shitwykopsays #bekazlewactwa #oswiadczenie #4konserwy #heheszki #polityka
  • 10