Wpis z mikrobloga

@petterr33: To są brogsy, jedne z najbardziej klasycznych butów, więc nie ma opcji by wyszły z mody. Jednak nijak się nie nadają na bardziej poważne okazje, tym bardziej wieczorne, więc na studniówkę odpadają.

Najlepiej sprawdzą się czarne oksfordy. Jasne, że te nie nadają się na co dzień, ale z drugiej strony zawsze będą idealnie pasować na uroczyste okazje.

Niżej 2 linki, jakbyś chciał przeczytać coś bardziej szczegółowego.
Brogsy
Buty ogólnie
@petterr33: Yanko to klasa sama w sobie, ale lepiej chyba właśnie czarne. Tylko weź pod uwagę, że wtedy będą to buty które większość czasu będą leżeć w szafie bo nie są tak wszechstronne jak brązowe brogsy.
A na ignorantów pokroju @LudzikIT to nie zwracaj uwagi.
Zastanawiam się jeszcze nad klasycznymi czarnymi oxfordami, ale one poza garniturem do niczego nie będą pasować, racja?


@petterr33: Do każualu nie. Ja osobiście wyszedłem z założenia by kupić lepsze buty takie w jakich będę często chodzić. Zakładane raz na ruski rok czarne oxfordy kupiłem po taniości (secondsy Meermina) i po wykorzystaniu zaraz sprzedałem dalej. Jeśli będziesz często chadzać w ciemnych garniturach to kup czarne oxfordy. Jeśli nie - nie wykorzystasz ich.