Wpis z mikrobloga

Czyli co robią ludzie palący kukłę Żyda?

Pieką kiełbaski?


@Mr_RIP: A kto powiedział, że mi się to podoba?

Jestem za karaniem za palenie takich kukieł tak samo jak za paleniem Biblii. To ty wprowadzasz tu jakieś chore rozróżnienia, a drążyłem ten temat, żeby pokazać twoją hipokryzję. Parafrazując twoje słowa:

"Dziękuję za taki piękny obraz ateistycznej dwulicowości i hipokryzji."
@Lawrence_z_Arabii:
Czyli rozumiem, że równie namiętnie będziesz się sprzeciwiał krytyce socjalizmu, komunizmu czy nazizmu? Krytyka idei czy czynów nie równa się potępianiu ludzi. Nawet Krk potępiajac homoseksualizm nie potępia gejów.
Czyli islamski terroryzm ISIS, katolicki terroryzm IRA, protestancki terroryzm KKK w USA czy chrześcijańskie krucjaty nie byly/są antyludzkie?


@Mr_RIP: terroryzm IRA był narodowowyzwoleńczy, coś jak terroryzm Piłsudskiego.

Protestancki terroryzm KKK z kolei pokazuje skłonność protestantów do masowych mordów, co jest obce katolicyzmowi.

Wszak Hitler dostał najwięcej głosów od protestantów, a w katolickiej Ameryce Południowej ogromną cześć populacji stanowi rdzenna ludność, która w Ameryce Północnej została niemal doszczętnie wybita.

A krucjaty to
Chrześcijaństwo jak każda inna religia jest ideologią która podlega ocenie i krytyce.


@Mr_RIP: A zydostwo nie? Czemu to rozdzielasz?

Kara za ocenę ideologii #!$%@? systemy totalitarne.


To w takim razie cały zachód UE jest totalitarnyz bo daje kary za krytykę muzułmanów i islamu. Raz typ w UK dostał rok więzienia za powieszenie boczku na klamce meczetu. Tam to dopiero jest straszny zamordyzm.
To nie było w nocy tylko w biały dzień i jeszcze atakował ludzi idących na modły.


@Mr_RIP: piszesz w takim razie o innym facecie, w ludzi boczkiem rzucało dwóch Polaków, a tamten tylko powiesił go na klamkę.