Wpis z mikrobloga

@69siedzikuwna69: Podajesz jakieś interpretacje SSmanów, a wystarczyłoby, żeby podał nakaz papieża, gdzie mówi że trzeba mordować prawosławnych. Jeśli takiego nakazu nie mieli to nie byli katolikami, bo katolicyzm opiera się na posłuchu wobec hierarchów kościoła.

Bez takiego nakazu, można jedynie powiedzieć, że Ustasze byli jedynie nieprawowiernymi katolikami i mordy były złamaniem nakazow katolicyzmu.
Czemu? Moja biblia. Zapłaciłem za nią. Czemu nie mogę z nią zrobić co chcę?


@Mr_RIP: Idź kup flagę Polski, potem się na nią wyszczaj, nagrywając wszystko, a potem wrzuć to do internetu ze swoim imieniem i nazwiskiem.

Panowie policjanci którzy przyjadą, wyjaśnią ci, czemu nie możesz znieważać niektórych rzeczy, które kupiłeś.
@Lawrence_z_Arabii:
Biblia nie ma takiej ochrony jak polska flaga. A nawet jakby, to już widzę jak polskie policmajstry ścigają mnie poza granicami. W ponad 200 krajach możesz zrobić z polską flaga co chcesz i nikt ci nic nie zrobi.
Sranie na polską flagę w Polsce jest jak podarcie Biblii w kościele, Tory w synagodze czy Koranu w meczecie. Ale poza nim mogę zrobić co chcę.
@Lawrence_z_Arabii: Ty sobie gęby katolicyzmem (a tym bardziej chrześcijaństwem) nie wycieraj, bo wstyd przynosisz katolikom, a o społecznej nauce KK wiesz mniej niż nic.

Parę cytatów dla antysemity uważającego sie za katolika:

* W ostatnich dziesięcioleciach, w których jesteśmy świadkami postępów globalizacji, niepokojącego zjawiska odradzania się agresywnych nacjonalizmów, przemocy na tle etnicznym i rozpowszechnionej dyskryminacji rasowej, godność człowieka była często bardzo poważnie zagrożona. Każde prawe sumienie musi zdecydowanie potępiać rasizm, gnieżdżący
Ty sobie gęby katolicyzmem (a tym bardziej chrześcijaństwem) nie wycieraj, bo wstyd przynosisz katolikom, a o społecznej nauce KK wiesz mniej niż nic.


@Andreth: zawsze mnie rozwala, gdy troll udaje "jedynego prawowiernego katolika" i zaraz wrzuca, kilka cytatów zgodnych z jego polityką.

Przecież ja pisałem, że popieram kary za palenie kukieł Żydów.

Czy ty popierasz kary za zniewagę uczuć religijnych, skoro tak dużo wiesz o nauce kościoła?

A nie, ty przecież
zawsze mnie rozwala, gdy troll udaje "jedynego prawowiernego katolika" i zaraz wrzuca, kilka cytatów zgodnych z jego polityką.


Ależ, tak-bardzo-nie-trolllu, ja się bynajmniej za prawowierną katoliczkę nie podaję. W przeciwieństwie do niektórych nie jestem hipokrytką i otwarcie przyznaję, że niektóre moje przekonania (jak na przykład bycie pro-choice) stoją w sprzeczności z obecną doktryną KK (którą, tak się składa, zadałam sobie pewien trud poznać). Tym niemniej, nie zmienia to faktu, że twój "katolicyzm"
Tym niemniej, nie zmienia to faktu, że twój "katolicyzm" (czyli ksenofobia, rasizm i chęć dokopania inaczej myślącym za pomocą religii traktowanej w charakterze młotka) koło prawdziwego katolicyzmu nawet nie leżał. I żal mi, że ty i tobie podobni odwodzą przyzwoitych ludzi od Kościoła.


@Andreth: jesteś trollem, bo ciągle bezmyślnie forsujesz swoją retorykę, zamiast pisać zgodnie z rzeczywistością. Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem rasistą i ksenofobem?

Ja już za same te