Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki programiści, UX-owcy, informatycy, SEO-wcy! ()

Szykuję swoją stronę na Wordpress. Co prawda jest na szablonie, ale trochę zmieniam wygląd i funkcjonalności. Nie jestem programistką (choć nie ukrywam, że w mojej pracy minimum wiedzy z tej dziedziny jest przydatne i potrzebne), nie znam się, dopiero się uczę. Czy możecie rzucić okiem na moja stronę i napisać mi co można na niej poprawić? Interesują mnie zarówno kwestie typowo techniczne, jak i te wpływające na komfort korzystania z www. Staram się, aby strona była szybka, użyteczna, zoptymalizowana pod SEO. Krytyki się nie boję, bo bez niej nie ma jak stać się lepszym ( ͡º ͜ʖ͡º). Wiele rzeczy robię "na czuja", a Wasze doświadczenie może być niezwykle pomocne. Oto i ona: http://jabberwocky.pl/.

Jeśli chodzi o problemy, które widzę i planuję poprawić (choć niekoniecznie wiem jak, ale jakoś do tego dojdę):
1. Szybkość strony na urządzeniach mobilnych
2. Błędy w walidatorze css i html
3. Dodanie placeholder do pól formularzy
4. Rozjechana tabela na podstronie kontaktu


#programowanie #programujzwykopem #js #html #css #wordpress
  • 7
@mala_rybka: wszystko jest okej! tylko ingliszowe wcinki typu "Share this" i możliwość votowania n/a razy na post troszkę się rzuciły w oczy. Podoba mi się ten szablon na urzadzenia panoramiczne, ale to tylko moje zdanie.