Wpis z mikrobloga

Piotr Wroński
"Dostaję cały czas masę materiałów na temat śmierci w Egipcie pani Magdaleny Żuk. dziękuję, ale nie zajmuję się tą sprawą. Jest kilka powodów.

Po pierwsze, jeśli pamiętacie, już na samym początku "przewidziałem" wynik działań prokuratury i to potwierdziło się wczoraj.
Po drugie, za dużo w tym wszystkim zrobiono złego na samym początku, nastawiono odpowiednie megafony, ustawiono pudła rezonansowe i narzucono narrację. Nie żałowano na to pieniędzy, a praktycznie każdy dziennikarz pogadał przez chwilę i zostawił sprawę.
Po trzecie, nikt nie wynajął mnie do działań, a bez tego nie miałem tytułu do zrobienia czegokolwiek i nikt nie chciałby nawet ze mną rozmawiać.
Po czwarte, ta sprawa wymaga "pochodzenia" przy niej, a na to z kolei potrzebne są pieniądze, na przykład na wyjazdy, a bez nich oraz ...psst!...nie ma sensu się do tego przykładać.

Być może, jeśli SWT tv będzie w stanie to zajmę się ta sprawą. Moze odezwiw się ktoś na priv, kto będzie chciał pogadać o tym i nie będzie się bał zrobić ze mną program."

Przypomnijcie sobie "Herrenvolk i mięsko".
#magdazuk