Wpis z mikrobloga

@Andczej: Dzięki wielkie. Chcę kupić drona do filmowania oczywiście. Na start chcę stworzyć sobie portfolio filmików z jakiś mini wypraw. Docelowo chcę kręcić video-reportaże na weselach i tak wiem, że do takiego czegoś to jest phantom 4 ale tak jak wspomniałem na start chciałbym stworzyć sobie filmiki i zobaczyć czy będzie zainteresowanie na rynku moją twórczością a jak się okaże, że będzie to wtedy po 2-3 zleceniach kupię jakiegoś drona powyżej
@harris108 dobrze, jest stabilny i dobrze się słucha, nie mam z nim problemów

Raczej tak, ale raczej do takich rzeczy to kup sobie może mavica lub dozbieraj do phantoma.
@harris108: wtrącę 3 grosze o Mavicku. Znajomi, którzy pierwszy raz w życiu mieli styczność z dronami bez jakich kolwiek przeszkód latają nim i nagrywają filmiki z wypraw pieszych i rowerowych. Obsługa jest banalna i intuicyjna, nawet jak angielskiego się nie zna. Również osoby starsze (50+) sobie radzą. Ja jestem ciągle pod wrażeniem tego co zrobił DJI.
pomijając te problemy przy starcie


@harris108: właśnie nie rozumiem fejmu xiaomi. Wypuszczają do sprzedazy produkty z bublami, raz na tydzien to aktualizuja, jedno naprawia, drugie zepsuja, a spolecznosc cieszy sie że producent dba o klientow bo robi czeste upgrady xD Ja wole kupic raz porzadny, sprawdzony produkt z ktorym nie bede sie palowal i szukal rozwiazan po internecie co tym razem #!$%@?. Podobni sa fanboje linuxa. Szanujace sie marki robia upgrade
@Wychwalany a to tak raz miałem, nie wiem czemu nie chciał się podnieść i ciągle coś mu nie pasowało, ze sparkiem też tak miałem ale tu pomogło kilka razy włączenie i wyłączenie
@harris108 Spark na plus jeśli chodzi o kolory, ale to tylko 30klatek więc tu minus, myślę że przy Midronie możesz trochę podnieść jakość jeśli umiesz obrabiać