Wpis z mikrobloga

@Specjalista_Plus: Proszę o pomoc, a przeniosłem numer na kartę do #plush, od dzisiaj moja stara karta prepaidowa jest już nieaktywna i chciałbym mieć taryfę "nowy plush" za 25zł/misiecznie (nolimit, 10GB) i konto ważne cały rok (RWK) oraz promocyjne trzy pierwsze doładowania za 50% (3x12,50zł/m), promocja halloween, no i może jeszcze jakieś promocje o których nie wiem. Jakie kody po kolei mam zastosować aby było najkorzystniej oraz kiedy i w jakiej kwocie doładować konto?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Specjalista_Plus - ustaliłem że mam już aktywną taryfę "Nowy Plush" (kodem *147#), oraz aktywne promocje: "Rabat Video 30 dni, Rabat 50 procent na 3 m-ce 05-02-2018 01:59" (kodem (*136#), i aktywne pakiety: "30 bezpłatnych wizytówek" (kodem *121#). Co dalej aktywować KROK PO KROKU, aby załapać się na wszystkie dostępne bonusy/promocje (RWK, taryfa Nolimit10GB, promocja Halloween, 5 doładowanie gratis, i czy "pierwsze doładowanie 40%" też w tym przypadku jest zasadne?
  • Odpowiedz
@jackylook: Jeśli jesteś już w Nowym Plushu, możesz uruchomić pakiet Internet 10 GB, rozmowy, SMS, MMS bez limitu kodem * 136 * 11 * 07# (koszt 25 zł / 30 dni). Rok Ważności Konta aktywujesz, wpisując * 136 * 11 * 10#, a następnie, doładowując konto w ciągu 30 dni za co najmniej 5 zł. Rabat 50% jest aktywowany automatycznie po przeniesieniu. Dodatkowo możesz włączyć Piąte doładowanie gratis, dzięki czemu
  • Odpowiedz
@jackylook
@maginalia podpowiecie co i jak po kolei robić żeby wszystko dobrze weszło?
Docelowo w plush będę korzystać z promocji no limit i 10gb neta za 25zl. Jeżeli dobrze rozumiem to przenosząc się do plush z automatu będę miał 3 miesiące za połowę ten pakiet jak go aktywuje? Czy to dotyczy oferty na kartę czy abo?
Plan jest taki:
Przenosi się w końcu numer do nowy plush bo taką taryfę wybiorę w salonie podczas wypełniania dokumentów, a ja robię:
-wbijam kod
  • Odpowiedz
@PaulStone: Jeśli przeniesiesz nr z innej sieci do NowyPlush to otrzymasz rabat w postaci 3 miesięcy za 12,50 (przy założeniu że wybierasz taryfę za 25zł) - jest ona już z automatu aktywowana. Kolejność przejścia do Plush u mnie była następująca:
1. wizyta w salonie Plusa i CP (wniosek o przeniesienie numeru do sieci PLUS a konkretnie do PLUSH z uruchomioną już taryfą "Nowy Plush") i wybór dnia kiedy miałoby nastąpić przeniesienie numeru (ja zadeklarowałem nazajutrz - po co czekać:) dostajemy kartę SIM (za darmo),
2. do 24h powinno nastąpić wyłączenie starej karty SIM, wtedy wkładamy nową kartę SIM (ja wyłączyłem od razu transmisję danych - aby z konta nie brało - choć dużo na nim na start nie było chyba 1zł)
3. SMS na 8844 o treści START, aby aktywować promocję (5 doładowanie gratis - w kwocie najniższego doładowania),
4. SMS na 80808 o treści GRATIS, aby włączyć promocję (Pierwsze doładowanie 40% gratis),
5. kod *136*11*10# włączenie usługi ROK Ważności KONTA (darmowe - jeśli zrobisz to przed pierwszym doładowaniem:), a tak
  • Odpowiedz
@PaulStone: @PaulStone: Wspomniany przez Ciebie rabat 50% na wybrany pakiet w Nowym Plushu (oferta na kartę) otrzymasz, gdy przeniesiesz swój numer z innej sieci (poza Plusem/Plushem). Promocja aktywuje się automatycznie.

Numer do Nowego Plusha możesz przenieść w dowolnym punkcie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Gdy już to uczynisz, będziesz mógł aktywować pakiet: 10 GB Internetu, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu (kod: * 136 * 11 * 07 #), za który zapłacisz jedynie 12,50 zł (przez pierwsze 3 miesiące), potem 25 zł. Zostanie on uruchomiony w ciągu 24 godzin, a po 30 dniach automatycznie się odnowi, gdy na koncie będziesz miał odpowiednią ilość środków.

Usługę Roku Ważności Konta włączysz, wpisując * 136 * 11 * 10 # (po wykonaniu tej czynności należy zasilić swoje konto za min. 5 zł w
  • Odpowiedz
@PaulStone: Przepraszamy za niedopatrzenie. Rzeczywiście istnieje możliwość włączenia powiadomień o niskim stanie konta w naszej aplikacji.

Rabat 50% udzielany jest w ciągu 97 dni od chwili aktywacji numeru w sieci Plus (po procesie przeniesienia).

Jeżeli będziesz wykonywał połączenia z Polski do Wielkiej Brytanii, za minutę rozmowy zapłacisz 2,02 zł. Z kolei przebywając za granicą (teren UE), możesz skorzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i 1,3 GB Internetu, które zostaną Ci
  • Odpowiedz