Wpis z mikrobloga

Dodajmy że autostrad i stadionów nie można budować bez końca xD


@erbo: W rzeczy samej. Dlatego wiele z dróg ekspresowych obecna władza postanowiła zostawić do zbudowania następcą.
  • Odpowiedz
@adam2a: Ładne samozaoranie.
Budowa S6 została rozpoczęta jeszcze za poprzednich rządów PiS i budowana była przez 8 lat przez PO, bez
powodzenia.

Wina PiS xDDD
  • Odpowiedz
@adam2a:
O jakie inwestycje tutaj chodzi? wewnętrzne czy zagraniczne? Jeśli chodzi o wewnętrzne publiczne to głównym powodem spadku inwestycji jest wprowadzenie nowego prawa zamówień publicznych w połowie 2016 r. Samorządy nie wiedziały jakie prawo będą musiały stosować, co więcej samo ministerstwo rozwoju zalecało samorządom wstrzymanie się z inwestycjami do nowego roku. a jak powszechnie wiadomo obecny rok jest rokiem przedwyborczym, włodarze kumulują środki na to, aby je w przyszłym roku
  • Odpowiedz
Budowa którego kaszubskiego odcinka S6 została rozpoczęta "za poprzednich rządów PiS"?


@adam2a: Ale jakie to ma znaczenie trollu? Podziel jeszcze S6 na metrowe odcinki xD
PO nie wybudowało tej prostej drogi przez 8lat, bo PiS im pewnie przeszkadzał i wstrzymywał środki xD
  • Odpowiedz
O jakie inwestycje tutaj chodzi? wewnętrzne czy zagraniczne? Jeśli chodzi o wewnętrzne publiczne to głównym powodem spadku inwestycji jest wprowadzenie nowego prawa zamówień publicznych w połowie 2016 r. Samorządy nie wiedziały jakie prawo będą musiały stosować, co więcej samo ministerstwo rozwoju zalecało samorządom wstrzymanie się z inwestycjami do nowego roku. a jak powszechnie wiadomo obecny rok jest rokiem przedwyborczym, włodarze kumulują środki na to, aby je w przyszłym roku wydawać na prawo i lewo dla splendoru wśród wyborców.


@Emdeka: Ale p---------e.
Ustawa PZP nie ma nic do wstrzymania inwestycji. Po pierwsze zarówno projekty jak i czas wejścia najbardziej zmienionych artykułów były znane sporo wcześniej. Dodatkowo vacatio legis było wystarczające do zapoznania się ze zmianami w prawie.
Po drugie jak zawsze przy zmianie PZP był zapis że do postępowań wszczętych przed ustawą stosuje się starą ustawę. Więc nie było ryzyka, że w trakcie postępowania zmienią się
  • Odpowiedz
@tasiu84: Podnosiłem argument, że g---o prawdą jest że PiS postanowił zostawić budowę dróg następcom.
Na co dostałem przykład drogi zostawionej do zbudowania następcom przez PO xD

Jak można tego nie nazwać samozaoraniem?
I do tego jeszcze to kłamstwo że przekładają to z braku kasy, kiedy jest najwyższa nadwyżka w budżecie i będzie najmniejszy deficyt od 10 lat.
  • Odpowiedz
Budowa S6 została rozpoczęta jeszcze za poprzednich rządów PiS


@erbo: Napisałeś, że została rozpoczęta za poprzednich rządów PIS? Napisałeś
Padło pytanie który odcinek? Padło
Co zrobiłeś? Wyzwałeś pytającego od troli
  • Odpowiedz
@tasiu84: Kuźwa... no błagam trollu, a jakie ma znaczenie który odcinek?
10 lat to jest ogrom czasu na zbudowanie takiej drogi - KAŻDEGO ODCINKA!
Argument że PiS jest zły bo coś przekładają, tak samo jak każda inna partia od 27lat, jest mega z d--y.

Stosując waszą "logikę" można by też pisać że PO wstrzymała całkiem inwestycje... bo tam jakiś odcinek przełożyli.
To jest absurd, idiotym, albo typowa trollnia.
  • Odpowiedz
@tasiu84: Ale co ty pieprzysz? Gdzie ja pisałem niby że rząd PiS budował jakiś odcinek?

Drogi budują firmy budowlane, a nie rządy.
Natomiast rząd PiS "rozpoczął budowę" i nawet na wiki znajdziesz sobie daty i fakty.
No chyba że jesteś pajacem, który uważa że zanim Tusk został premierem to w Polsce nic się nie budowało i nie było żadnych dróg, ani projektów na Euro2012 xD
  • Odpowiedz
@erbo: Napisałeś, że budowa została rozpoczęta za poprzedniego rządu PIS. Cytowałem to powyżej.
Sprawdziłem sobie na WIKI. Umowa została podpisana w 2008 czyli za rządów PO.

Nie napisałem nigdzie, że się nic nie budowało. Nie odbiegaj od tematu którym jest S6
  • Odpowiedz