Wpis z mikrobloga

Dodajmy że autostrad i stadionów nie można budować bez końca xD


@erbo: W rzeczy samej. Dlatego wiele z dróg ekspresowych obecna władza postanowiła zostawić do zbudowania następcą.
  • Odpowiedz
@adam2a: Ładne samozaoranie.
Budowa S6 została rozpoczęta jeszcze za poprzednich rządów PiS i budowana była przez 8 lat przez PO, bez
powodzenia.

Wina PiS xDDD
  • Odpowiedz
@adam2a:
O jakie inwestycje tutaj chodzi? wewnętrzne czy zagraniczne? Jeśli chodzi o wewnętrzne publiczne to głównym powodem spadku inwestycji jest wprowadzenie nowego prawa zamówień publicznych w połowie 2016 r. Samorządy nie wiedziały jakie prawo będą musiały stosować, co więcej samo ministerstwo rozwoju zalecało samorządom wstrzymanie się z inwestycjami do nowego roku. a jak powszechnie wiadomo obecny rok jest rokiem przedwyborczym, włodarze kumulują środki na to, aby je w przyszłym roku wydawać
  • Odpowiedz
Budowa którego kaszubskiego odcinka S6 została rozpoczęta "za poprzednich rządów PiS"?


@adam2a: Ale jakie to ma znaczenie trollu? Podziel jeszcze S6 na metrowe odcinki xD
PO nie wybudowało tej prostej drogi przez 8lat, bo PiS im pewnie przeszkadzał i wstrzymywał środki xD
  • Odpowiedz
O jakie inwestycje tutaj chodzi? wewnętrzne czy zagraniczne? Jeśli chodzi o wewnętrzne publiczne to głównym powodem spadku inwestycji jest wprowadzenie nowego prawa zamówień publicznych w połowie 2016 r. Samorządy nie wiedziały jakie prawo będą musiały stosować, co więcej samo ministerstwo rozwoju zalecało samorządom wstrzymanie się z inwestycjami do nowego roku. a jak powszechnie wiadomo obecny rok jest rokiem przedwyborczym, włodarze kumulują środki na to, aby je w przyszłym roku wydawać na prawo
  • Odpowiedz
@tasiu84: Podnosiłem argument, że gówno prawdą jest że PiS postanowił zostawić budowę dróg następcom.
Na co dostałem przykład drogi zostawionej do zbudowania następcom przez PO xD

Jak można tego nie nazwać samozaoraniem?
I do tego jeszcze to kłamstwo że przekładają to z braku kasy, kiedy jest najwyższa nadwyżka w budżecie i będzie najmniejszy deficyt od 10 lat.
  • Odpowiedz
Budowa S6 została rozpoczęta jeszcze za poprzednich rządów PiS


@erbo: Napisałeś, że została rozpoczęta za poprzednich rządów PIS? Napisałeś
Padło pytanie który odcinek? Padło
Co zrobiłeś? Wyzwałeś pytającego od troli
  • Odpowiedz
@tasiu84: Kuźwa... no błagam trollu, a jakie ma znaczenie który odcinek?
10 lat to jest ogrom czasu na zbudowanie takiej drogi - KAŻDEGO ODCINKA!
Argument że PiS jest zły bo coś przekładają, tak samo jak każda inna partia od 27lat, jest mega z dupy.

Stosując waszą "logikę" można by też pisać że PO wstrzymała całkiem inwestycje... bo tam jakiś odcinek przełożyli.
To jest absurd, idiotym, albo typowa trollnia.
  • Odpowiedz
@tasiu84: Ale co ty pieprzysz? Gdzie ja pisałem niby że rząd PiS budował jakiś odcinek?

Drogi budują firmy budowlane, a nie rządy.
Natomiast rząd PiS "rozpoczął budowę" i nawet na wiki znajdziesz sobie daty i fakty.
No chyba że jesteś pajacem, który uważa że zanim Tusk został premierem to w Polsce nic się nie budowało i nie było żadnych dróg, ani projektów na Euro2012 xD
  • Odpowiedz
@erbo: Napisałeś, że budowa została rozpoczęta za poprzedniego rządu PIS. Cytowałem to powyżej.
Sprawdziłem sobie na WIKI. Umowa została podpisana w 2008 czyli za rządów PO.

Nie napisałem nigdzie, że się nic nie budowało. Nie odbiegaj od tematu którym jest S6
  • Odpowiedz