Wpis z mikrobloga

Spytaj Warzeche i Kuzmińskiego w wpolityce co sądza o zakazie handlu w niedzielę. To też będzie hipokryzja jak będą mieli inne poglądy?


@rzep: Tylko że wpolityce nie cenzuruje jednego kosztem drugiego i nie mówi które poglądy są "słuszniejsze". W tym akurat przypadku (samospalenia) tak samo w 2011 jak i w 2017 obowiązuje pewna "narracja". Ciężko ci będzie znaleźć artykuły z 2011 gdzie wyborcza pisze że był to "manifest zrozpaczonego patrioty" i
to chyba inni ludzie pisali, czo?


@stekelenburg5: Zdajesz sobie sprawę że używając takiego argumentu dajesz swoim przeciwnikom w przyszłości narzędzie dzięki któremu będą mogli zanegować wszelkie oskarżenia że nazwijmy to "prawa strona" stosuje hipokryzję bo będąc w opozycji używali innych argumentów niż teraz.
Przeciętny wykopek nie jest przyzwyczajony do pluralizmu poglądowego, więc ma dysonans poznawczy.


@Magromo: aż jestem ciekaw jak obecnie będzie wyglądać pluralizm i ile artykułów poprze narrację niegdysiejszą z 2011 a ile z 2017. Bo pluralizm to nie jest zmiana poglądów w zależności od tego kto rządzi - kolego, tylko dopuszczanie do głosu różnych osób w tym samym czasie. A że Wyborcza niezbyt mnie ziębi ni grzeje mam nadzieję że i w
@werdum18:

Tylko że wpolityce nie cenzuruje jednego kosztem drugiego i nie mówi które poglądy są "słuszniejsze".


Wyborcza też tego nie robi. Ba, więcej różnych opinii znajdziesz w Wyborczej (masz tam zarówno ostrych krytyków PO, jak i tych, którzy uważają, że może było tak sobie, ale nic lepszego nie można było zrobić, masz tam liberałów i socjalistów), niż wPolityce, gdzie Warzecha zaczął być pariasem po tym jak coraz bardziej krytykował PiS.

W
Pobierz rzep - @werdum18: 
 Tylko że wpolityce nie cenzuruje jednego kosztem drugiego i nie m...
źródło: comment_nLGwJQmN7AJ4wazxHPnC70oPQDnGaKRO.jpg
Ba, więcej różnych opinii znajdziesz w Wyborczej (masz tam zarówno ostrych krytyków PO, jak i tych, którzy uważają, że może było tak sobie, ale nic lepszego nie można było zrobić


@rzep: Umówmy się że ta krytyka PO sprowadza się głównie do tego że PO nie zrealizowała zbyt wielu pomysłów lewej strony czy jak kto woli lewego skrzydła tej partii głównie w kwestiach obyczajowych. To tak jakby na wpolityce ktoś krytykował PiS