Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #100daymusicchallenge #muzyka #dumanarodowa #muzycznygownowpis

Dzień 82: Piosenka, na którą należy zmienić Hymn Narodowy.
konbi - pokolenie

Thu' um 1 rok temu
Ta piosenka ma w sobie coś, co sprawia, że każdy odbiera ją w swój indywidualny sposób, ale mimo tego jednak ktoś kto ma 50, 30 czy 15 lat potrafi spojrzeć na nią jak na arcydzieło. Sam mam 16 lat i ta piosenka towarzyszy mi od małego tak samo jak moim rówieśnikom. Pamiętam ostatni sylwester... Bawiliśmy się do różnych piosenek lecz tylko ta spowodowała że każdy wsłuchał się, uspokoił i wspólnie zaczęliśmy ją śpiewać, bo przecież każdy zna tekst doskonale. To naprawde było cudowne :D Myśle że każdy może przytoczyć podobną historie. Myśle że autor przy tworzeniu nie wiedział jeszcze jak bardzo ona będzie uniwersalną piosenką. Ale teraz widzimy że ma ona magie, która nas pochłania i wpływa na nas. Młody człowiek wyobraża sobie swoje życie za parę lat i chce być dobrym człowiekiem i wsparciem dla rodziny, a starszy może spojrzeć na swoje życie i zauważyć swoje błedy i upadki, bo przecież każdy takie ma :/ Kocham ta piosenke i mam nadzieje że nigdy nie wypadnie ona z mojej pamięci.
KurtGodel - #godelpoleca #100daymusicchallenge #muzyka #dumanarodowa #muzycznygownowp...
  • 1
  • Odpowiedz