Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
nie wiem jak okreslic to o co chce sie zapytac, wiec niech bedzie tak: czy kompleks prawictwa mozna jakos przezwyciezyc? w zasadzie nie chodzi tylko o prawictwo, a takze o nigdy niebycie z zwiazku. 25lvl here, na palcach jednej reki moge policzyc ile razy sie calowalem (ostatni raz kilka lat temu, nigdy na trzezwo, nigdy przy osobach trzecich). boje sie tego, ze to sie na 100% wyda. bo przeciez nie da sie tego ukryc. nie wierze ze potencjalna loszka nie wyczuje mojego braku doswiadczenia w trakcie calowania albo seksow (na pewno albo nie bedzie stawal albo bede konczyl zanim zaczne). a nawet jak jakims cudem nie wyczuje, to przeciez dowie sie od moich znajomych ze nikt nigdy nie widzial mnie z dziewczyna. kiedys mi troche z tego powodu dogryzano, ale od dluzszego czasu cale szczescie nikt nie porusza tego tematu, ale jakbym kogos znalazl to na pewno byloby to swego rodzaju sensacja.
przeciez wiadomo jak loszki reaguja na starych prawikow. nie przyznawalbym sie, ale i tak sie to wyda, a nie ma co klamac, bo to i tak wyjdzie na jaw. nie dosc ze loszki to odrzuca, to jeszcze wiecej ludzi dowiedzialoby sie o moim sekrecie i bylbym spalony u wiekszej ilosci osob. nie mieszkam w wielkim miescie by stworzyc swoje nowe ja i udawac kogos kim nigdy nie bylem. wizyt przeszkalajacych na roksie tez wole poki co unikac. wiazac sie z samotna matka albo za dekade z inna czterdziestoletnia desperatka takze mam zamiar unikac.
co mam robic? odpuscic sobie te sfere zycia? isc do zakonu? czekac na rozwoj seksrobotow?
p.s. jezykowych purystow przepraszam za okreslenie "loszka".
#tfwnogf #s--s #zwiazki #przegryw #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wez szklanke od pepsi, wloz dwie gabki do mycia naczyn(najlepiej gladsza strona, zeby nie zadrapac penisa) miedzy gabki wcisnij gumowa rekawiczke i zaciagnij ja na krawedz szklanki. Miedzy gabki mozesz wlac troche oleju, zeby wkladanie bylo wygodniejsze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Stary prawiczek??? Czy Ty aby nie przesadzasz chłopie?
Jeśli nie masz w czymś umiejętności to nadrób braki. Teraz w sieci nie trudno znaleźć wskazówki jak całować czy dotykać kobiety. Zaszczep sobie najpierw teorię, a potem kuj praktykę na żywo. Ja tak robiłem i jeszcze nie miałem sytuacji żeby mnie któraś z łóżka wyganiała albo nie wydzwaniała z pytaniem ''kiedy wpadniesz?''. Dużo można się też nauczyć z lesbijskiego p---o.
  • Odpowiedz
boje sie tego, ze to sie na 100% wyda. bo przeciez nie da sie tego ukryc. nie wierze ze potencjalna loszka nie wyczuje mojego braku doswiadczenia w trakcie calowania albo seksow


@AnonimoweMirkoWyznania: No i ? Jeżeli to będzie dla niej jakis straszny problem to ją kopniesz w dupe i niech sobie idzie gdzie chce, inną sobie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania imho to wyłącznie twoje domysly. Przede wszystkim olej rozkminianie swojego otoczenia. Jeżeli są to znajomi godni uwagi to będą się cieszyć, a jezeli jesteś spierdoxem popychadlem w tej grupie to się odetnij. Dwa, może zacznij z jakąś dziewczyną, która też ma male doswiadczenie? Nie wiem, młodszą albo szukaj pod kosciolem. Trzy, widać, ze masz zryte od p---o. Na cholerę zakładasz, że poznana laska musi byc wyruchana w pierwszych godzinach waszej
  • Odpowiedz
UkrytyJabol: @DanielAquarius: uważasz, że prawik 25 lvl to nie jest stary prawik? xD Nie wiem też czy jest sens kazać opowi oglądać filmiki instruktażowe, bo jak wiadomo teoria teorią, a praktyka często jest inna.
@Droper: wg ciebie dla ilu procent lasek prawik 25 lvl nie byłby problemem? Wg mnie może dla 10%, w tym większość z nich to grube kaszaloty albo jakieś karynki samotnie wychowujące Brajanka i szukające jedynie beta bankomatu. Swoją drogą op nie ma co liczyć na instagramową modelkę, ale takie szczupłe 6/10 jest w zasięgu każdego. Poza tym jak kopnie ją w dupę (a raczej ona jego) to wieść o jego starym prawictwie się rozniesie, a to oznacza -100 punktów na starcie u każdej laski w okolicy.
@koalapower: każesz mu szukać dziewczyny z małym doświadczeniem? xD O ile wiem to branie się za gimnazjalistki będąc pełnoletnim jest karalne. Pewnie część z tych kościołowych oazowiczek rzeczywiście ma małe doświadczenie, ale one raczej bez ślubu nie dadzą mu nic więcej niż buzi w policzek. I nie - op nie musi zaliczyć laski w pierwszych godzinach znajomości, ale z drugiej strony zwlekanie z tym zniechęci każdą laskę. Tu chodzi bardziej o stosunkowo szybkie okazanie zainteresowania daną panną a nie o szybkie próby dobrania się jej do majtek.
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam stosować starą mongolską
  • Odpowiedz
GwiezdnaBarmanka: 24lvl z mirabelka lvl19, ktorej zazdrosci mi wielu znajomych, zlota dziewczyna. A wczesniej jak op. Po 4 miesiacach zwiazku obydwoje niby dalej prawiki, ale od dawna poza faktem wsadzenia kija wszystko w lozku odblokowane( i jest zadowolona ;)).Chodzi o zbyt duza odpowiedzialnosc, gdyby sie wpadlo, nie chcielibysmy tego ryzyka teraz... Dla niej moja prawactwo to byla zaleta, ze nie chcialem z byle kim tak relacji posuwac. Jak sie nie ma
  • Odpowiedz