Wpis z mikrobloga

gdzie kupujecie koszule


@lichwiarz: Obecnie Luxire, ale to poza budżetem. Całkiem spoko miewa Osovski, ale na przecenie. Możesz też zajrzeć do Wólczanki/Vistuli, na mocno przecenione Lamberty/Lantiery. Zapewne najprędzej właśnie L/L będzie w budżecie. Możesz też się zainteresować multibuyem Charles Tyrwhitt. No i zawsze zostaje TK Maxx.
@Xune: Na jaką sylwetka kupujesz koszule? Bo Ja potrzebuje V shape. mam 106 w klatce i 80 w pasie a w planach drążek więc góra poszerzy się jeszcze.
W wólczance slim które mam wiszą mi w pasie i talii. W Vistuli ponoć super slim jakiś jest ale jak pytałem babki to twierdziła, że są proste na całej długości.
W wólczance slim które mam wiszą mi w pasie i talii.


@50HerbatGreya: I jeśli są dobre w klatce, a za luźne w talii i pasie to można je dość skutecznie zebrać zaszewkami. Chyba najprostsza przeróbka krawiecka z możliwych. Masz wtedy tanio i skutecznie estetyczny efekt. Zaszewkami można wybrać naprawdę dużo materiału.

Obawiam się że z typowym V prosto z wieszaka może być ciężko.
@Xune: Jakimi zaszewkami? chodzi ci po prostu o zwykłą przeróbke krawiecką? Znasz jakiegoś krawca, któy nie zedrze jak za zboże i nie spartoli roboty? Choć kogo ja pytam skoro ty koszule po pare setek kupujesz.. XD
Jakimi zaszewkami? chodzi ci po prostu o zwykłą przeróbke krawiecką?


@50HerbatGreya: No tak. Jak piszę - zaszewki to najprostsza przeróbka krawiecka możliwa. http://studenckaelegancja.pl/wp-content/uploads/2013/08/02.jpg Tak wyglądają zrobione - po prostu na plecach zbiera się materiał, przeszywa i zaprasowuje. Dwie zaszewki na plecach, mogą być płytkie i wybrać 2 cm z obwodu, mogą być znacznie głębsze. Limit jakiś też swój mają, tu już najlepiej oceni krawiec.

Znasz jakiegoś krawca, któy nie zedrze jak