Wpis z mikrobloga

Jako iż dzisiaj leniwa niedziela, a do tego ostatnio obejrzałem kilka wartych uwagi filmów, to czas na kolejną listę.

"Brawl in Cell Block 99" - ten film cholernie wciąga, ale zarazem może odrzucić widza kiczem, który który wylewa się z ekranu równie gęsto co posoka.

"Leatherface" - prequel teksańskiej masakry, który odrzuca głupotą, ilością błędów oraz krwią, która wygląda jak keczup, a mimo wszystko i tak wciąga jak cholera - ewenement.

"Una mujer fantástica" - ten obraz sprawił, że chyba zacznę czytać opisy, bo nie chcę znów myśleć, że główny bohater jest kobietą, tylko po to, aby w pewnej chwili sobie uświadomić, że to transseksualista.
Jest to ciekawy film, który warto obejrzeć, ale mimo wszystko wa wydźwięk propagandowy.

"Man Up" - komedia-romantyczna, która bawi, wciąga, bawi oraz jeszcze bardziej bawi.
Tak więc jeśli wasza druga połówka będzie miała ochotę na romans, to zaproponujcie jej to dzieło, a sami będziecie się na nim dobrze bawić - chyba przesadziłem z ilością słowa "bawi".

"The Road Within" - kino drogi, w którym głównymi bohaterami są osoby z problemami psychicznymi.
Jest to naprawdę dobry dramat, który do tego ba, znaczy śmieszy i nawet wzrusza.

Jak to zwykle bywa, jeśli żaden z tych obrazów was nie zainteresował, to polecam wam ogarnąć mój blog, w którym jest więcej mało znanych i ciekawych dzieł.

https://filmowyjanusz.wordpress.com/

To mój tag #filmowyjanusz

#filmnawieczor #thriller #film #ogladajzwykopem
hacerking - Jako iż dzisiaj leniwa niedziela, a do tego ostatnio obejrzałem kilka war...

źródło: comment_egs1wJJjtfHawmqhGS7ChFgLhaX0T4IS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@beer_man: Wystarczy dobrze szukać i można znaleźć wiele naprawdę wartych uwagi filmów, ale trzeba trochę polatać po filmewach, grupach itp. więc to czasochłonne jest i dlatego ludzie uważają, że większość obrazów to gówno.
  • Odpowiedz
@hacerking: Ja przeglądam to co jest na torrentach a nie to co jest reklamowane i czasem da radę coś dobrego wyhaczyć co nawet w polskim kinie się nie znajdzie, ale niestety jest to rzadkość.
  • Odpowiedz
@hacerking: Na filmwebie właśnie nie dodaję tego bo jakoś zapominam, mogę dać Ci do seriali na tvtime namiary to jak chcesz to prv. A tag obserwuje i komentuje jak widzisz, ale tylko wyrażam moje zdanie.
  • Odpowiedz