Wpis z mikrobloga

@Potfur: dlaczego nie dostanie? Z tego co wiem to Redmi 4, Redmi 4X (gorsza wersja Redmi 4 dostała) i Redmi Note 4 (prawie to samo co 4 prime tylko wyświetlacz większy o 0.5 cala ) dostały więc logicznie 4 prime również powinien dostać
@NH35: Link to nie oficjalny komunikat. Ciężko komentować plotki, bo ich jest za dużo.
Nic nie wskazuje, że Redmi 4 (prada) ma dostać Androida 7. Zresztą, to był model na chiński rynek.
@lollo: a po co ci andek 7? Będziesz mieć miui 9, więc będziesz mieć tę funkcję co innego słuchawki z MIUI 9 mające nougat.

Jak chcesz 7 to bierz Lineageos.
@lollo: no to nie wiesz za wiele. Aby mieć podzielony ekran, w przypadku xiaomi wystarczy miui9. Ono ma taką funkcję, a wtedy wersja androida na którym to miui bazuje nie ma większego znaczenia.

Poczytaj proszę. Ludzie kupują xiaomi a potem chcą pogoni za wersjami androida. Tutaj to wygląda trochę inaczej.
@fi9o za tydzień powinien być miui 9 w wersji stabilnej to zobaczę na tym 4 pro.
Szkoda że nie ma wersji global beta na tą czwórkę.
@lollo: Kolego, ja Ci powiem na podstawie swoich zabaw z MIUI, że jak Ci zalezy na aktualnym androidzie to olej nakładkę MIUI, idź w LineageOS. A i od razy zobaczysz, że telefon drugie życie dostał.
no to nie wiesz za wiele. Aby mieć podzielony ekran, w przypadku xiaomi wystarczy miui9. Ono ma taką funkcję, a wtedy wersja androida na którym to miui bazuje nie ma większego znaczenia.


@fi9o:

Mam MIUI 9 na tym moim Redmi 4 Prime jednak tego podzielonego ekranu nie mam :(