Wpis z mikrobloga

Naprawde smutno sie czlowiekowi robi gdy sobie uswiadamia ze wiekszosc osob w twoim wieku przeszlo inicjacje seksualna, calowanie, etapy zwiazane z bliskoscia i cielesnoscia, byla w zwiazku, chodzila na imprezy, bawila sie i korzystala z mlodosci, ma znajomych, za to ty jestes przeciwienstwem tego wszystkiego, nie masz ani znajomych, ani wspomnien, ani doswiadczen z kobietami.

I ciezko wyjsc z tego kregu #!$%@?, bo wszystko to polaczone z moimi chorobami psychicznymi (fobia spoleczna, depresja) tworzy obraz czlowieka przegranego, ktory jest wyrzutkiem spolecznym.

Nawet gdybym chcial znalezc dziewczyne, to nie mam na to szans, gdy nie ma sie znajomych i nigdzie sie nie wychodzi. Z kolei badoo i tindery to nie sa narzedzia dla #!$%@?, ktora nigdy nawet na zadnej randce nie byla, bo tylko by sie skompromitowala.

Nienawidze swojego zycia.
#tfnogf #przegryw #depresja #tfwnogf
  • 14
@czarnarozpacz: Jeśli idziesz do psychiatry do już jesteś przegrany -.- ludzie wy macie z tego wyjść a nie się pogłębiać że jesteście #!$%@?.. co powiesz dziewczynie ?
-"a byłem u psychiatry bo byłem #!$%@?ą bez znajomych i dziewczyny nigdy za ręke nie trzymałem"
no to już jesteś przegrany i skreślony dla niej bo żadna nie weźmie psychola do chałupy ( i nie pisze tego żeby was pogłębić w #!$%@?..) tylko popatrzcie
polaczone z moimi chorobami psychicznymi (fobia spoleczna, depresja)


@czarnarozpacz: To są zaburzenia i daleko im do chorób psychicznych. Wmawiając sobie, że jesteś TAK BARDZO CHORY - będzie tylko gorzej. Potrzebujesz regularnych spotkań z psychologiem + farmakologii (z tego co rozumiem, leczysz się tylko psychiatrycznie, czyli tylko bierzesz leki - te same od 2 lat?). Po jakimś czasie polecam też terapię grupową. Mam za sobą 3 lata spotkań u psychologa, rok brania
@mmdnnn: Jak ktoś uważa, że chodzenie do psychiatry to bycie psycholem to świadczy tylko o jego ignorancji. Po co zadawać się z idiotami? Leki przy depresji i fobii społecznej są jak najbardziej wskazane.

@KarPaKo: Psycholog mówi to co jest dostępne w literaturze, albo internecie, nie jest to wiedza na tyle skomplikowana, aby można było odnaleźć tego wszystkiego w parę minut. Dobre dla osób podatnych na manipulację i nie dokształcających się