Wpis z mikrobloga

Chcę kupić TV Sony KD-55XE9005. Do wtorku jest do kupienia za 5400 PLN. Czy jest sens czekać na Black Friday/cyber monday w Polsce, licząc na obniżkę cen? Ewentualnie ile może spaść cena po Bożym Narodzeniu? Nie mam rozeznania w rynku TV i byłbym wdzięczny za podpowiedź. #bravia #tv #xe9005
  • 9
  • Odpowiedz
@zyguli: z tego co widze to promocje sie zdarzaja na ten model wlasnie w okolicach 5,5k.
Co do black friday, to polowalem na TV dla rodzicow rok temu i tak miedzy bogiem a prawda, to obnizki byly dosc symboliczne.
Bardzij oplacalo sie polowac na jakies akcje typu odejmij vat, dodatkowe bony do marketow itd...
Teraz dostalem spam ze MM ma stacjonarnie -23% vat na sprzet, ale nie wiadomo na jaki, trzeba
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No właśnie mam wrażenie, że na większe przeceny to chyba nie ma co liczyć, a dla kilku stówek nie ma sensu czekać 2-4 miesięcy. Czy to dobry moment na zakup TV? Zeszłoroczny model z podobnego segmentu kosztuje 5k, więc wygląda mi na to, że cena już znacząco nie spadnie w najbliższych miesiącach.
  • Odpowiedz
@zyguli: Nie odpowiem czy to dobry moment. Ja kupilem swojego panasonica w lipcu tego roku (klasa nizej niz ten sony), w jakims promo za 3.2k.
Obecnie widze ze standardowa cena to 3.1k. Wiec w ciagu tych 3 miesiecy cena raczej mocno sie nie ruszyla.
Z tego co kojarze to nowe modele wychodza raczej w 2 kwartale nowego roku, wiec raczej nie ma co liczyc na obnizke, ze wzgledu na wyjscie modeli
  • Odpowiedz
@zyguli: ja w zeszłym tygodniu kupilem 65xe9005, i powiem Ci, ze kompletnie urywa dupe. Skalowanie HD do rozmiarów matrycy jest niewyobrażalnie dobre.
Kupuj, bo z black friday jest zawsze loteria.
Spadek ceny bedzie jak pojawia sie modele 2018, co bedzie miało miejsce w okolicach marca.
On i tak juz spadł z ceny o dobre 3kPLN.
  • Odpowiedz