Wpis z mikrobloga

@SzalonyAndrzej: Pewnie przez brak wiedzy na ten temat. Zwrócenie uwagi też wchodzi w grę w jakiejś tam niewielkiej części przypadków. Może to i dobrze że próbują z lekami, dzięki temu odsetek udanych samobójstw jest dużo mniejszy niż mógłby być, tylko że kolejki do przeszczepów się wydłużają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xybciu: Może na kogoś wpłyną, ale w szkołach nic o tym się nie mówi. Jeszcze ci szkolni pedagodzy... szkoda gadać. Ja jeszcze muszę się przemęczyć 2 lata w naszym pięknym Polskim systemie edukacji i świetnych szkołach... jak dam radę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vshila: Słuchaj też się wielokrotnie miałem ochotę zabić ale... są lepsze metody #!$%@?ć twoje życie, twoja rodzinę #!$%@?ć wszystko i wszystkich. Spakuj się i jak masz kasę jedź pozwiedzać jak nie to jedz za granicę odłoż trochę i pozwiedzaj inne kraje ( najlepiej te cieplejsze) jak nie przejdzie i zginiesz po drodzę - problem solver jak Ci się polepszy profit :D
@SzalonyAndrzej Znam osoby, ktore otwarcie mówią "wiem co wziąć, żeby trafić na toksykologie ale się nie zabić" ale z drugiej strony są osoby, ktore nie zdają sobie sprawy jak trudno odebrać sobie życie i szukają pomyslów w filmach albo internecie a tam jest to najłatwiejszy i (hehe) bezbolesny sposób xD