Wpis z mikrobloga

@Vadzior No wina neta to nie jest (Tibia jest jedyna gra w ktorej mam takie skoki pinga). Sprzet pozwala grac w PUBG na ultra, wiec chyba Tibie tez wytrzymie... Kiedys gadalem z ziomami z Secury i wlasnie pingzappera i to przynioslo rezultaty, co wskazuje, ze wlasnie z Tibia problem...

@hehezielony placic nie bede, bo cebulakiem jestem :/ czyli pozostaje tworzenie fejkowych kont co tydzien :/
@Sele: Ja się nie znam, w inne gry nie gram, ale mam bardzo dobry internet i sprzęt. Ale dosłownie nigdy nie mam lagów. Wszyscy narzekają, czy znajomi, czy na forach. a ja nic.
@hehezielony: Miałem to samo :D po dwóch miesiacach to jest bardziej fun. Teraz mam zewnętrzny net z T mobile'a i pingzappera niepotrzebuje (ba, nawet go nie mogę mieć, usunałem winde i mam tylko linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam niby 30 mb, po torrentach śmigało mi po 8 mb/s a Tibia zacinała jak diabli ale to podobno też kwestia providera - miałem multimedię i tylko na niej takie rzeczy mi się działo w Tibii
@Sele: U mnie tak samo 100Mb/s wszystkie sieciówki chodzą ze stałym pingiem w granicy 40-50.
A w tibii lagi. No i musiałem zainwestować w nopinga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno wina vectry, nie wiem jak u kolegów wyżej ale akurat czytałem na tibiopedii, że na vectrze nie idzie grać.