Wpis z mikrobloga

@OttoVonAnus: nie każdy jest cholernym samcem alfa... tachnikum informatyczne w mieście obok dało w dupe w kontaktach damsko-męskich, studia informatyczne też nie pomogły w takich relacjach... po prostu nigdy tego nie robiłem, postanowiłem coś z tym zrobić pierwsze kroki nigdy nie są łatwe
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: No wiem trochę p---a. Jak się nigdy nie miało dziewczyny to tak jest :/ Ale wszystko przedemną jestem umówiony z inna na całowanie i przytulanie 1 listopada pisze, że jest we mnie zakochana i wgl jaki to ja jestem super... Co z tego jak to s-------e i nawet się nie odważe jej pocałować bo nigdy tego nie robiłem :/
  • Odpowiedz
@mati1990: W sumie to lepiej iśc na miasto.. Nie uczysz się niczego pisaniem, tak to określę. Sam obecnie pracuje nad sobą i interakcje na żywo to jest właśnie to co trzeba robić.
  • Odpowiedz
@r5678: @mati1990: chodzi o to, że jeszcze nie zamieniłeś z nią słowa a już się z nią chcesz spotkać i stawiasz warunki co musisz zrobić, żeby tak się stało. Możliwe, że to tępa kretynka, wredna suka czy blachara. Możliwości jest wiele.

Pewne rzeczy można wyczuć w realu no ale przez neta wypadało by zamienić parę słów
W necie ona zaproszeń na kawe na wstępie dostaje na pęczki. Najpierw
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: To chyba dobrze, jak facet jest bezpośredni i wie czego chce.. A nie takie ciepłe kluchy w stylu czy chciałabyś, miałabyś ochotę itd. Zwłaszcza że to portal randkowy, chyba w wiadomym celu zakłada tam się konto. Co innego poznawanie na żywo.
  • Odpowiedz
@r5678: to raczej pokazuje desperacje. Nie znam Cie, nie zamieniłem z tobą słowa, ale chce sie z tobą umówić od razu. Nie mówie tu o pisaniu nie wiem ile ale wypadało by najpierw jakiś small talk przeprowadzić, czyż nie? Choćby po to by odsiać karyny i atencjuszki.
  • Odpowiedz