Wpis z mikrobloga

@LooZ: liczy się miejsce na koniec sezonu, a nie "kilkukrotny lider" :P
a wracając do meritum: mam bardzo podobne zdanie jak @kipi32, tylko że zakolca szczególnie nie trawie za obłudę, cwaniactwo, pozerstwo i kolesiostwo.
  • Odpowiedz
@merengue: Chłopczyku, funkcyjnie to jest stanowisko dyrektora marketingu, ale ciebie przerasta jak widzę nawet pisanie postów na wykopie, więc kończę temat, bo błędnie przez chwilę założyłem, że może interesują cię fakty.

A "kozak w necie..." to idealny opis ciebie. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@janusz002: wytlumacze jak skonczonemu debilowi: czolowe kluby 1. ligi co jakis czas awansuja do eklapy. Kiedy sie takie cos przytrafiło "czolowej Odrze"?
@LooZ: czyli kolejny tluk po zarzadzaniu czy innej socjologii mysli ze jest krolem swiata bo robi PR w podrzednym polskim klubie. K---a czlowieku ogarniej sie z tym swoim r--------m ego.
  • Odpowiedz
@merengue ja mówię o tym co jest aktualnie, a nie kilka lat temu, to proszę wymień mi te "czołowe" ekipy 1 ligi. A na razie jedynie co ty robisz to wyzywasz wszystkich dookoła bo się z tobą nie zgadzają pajacu.
  • Odpowiedz
ja p------e k---a co za dzban


to wyzywasz wszystkich dookoła.

@janusz002: aha.

Nie bede ci robil za google. Jak jestes za glupi by sobie znalezc jakie kluby w ciagu ostatnich 20 lat awansowaly do eklapy, to twoj problem.
  • Odpowiedz
@merengue: Dzięki, zapewniłeś mi dużo rozrywki dzisiaj.

1. PZPN i Boniek to g---o, wiem bo czytam w prasie i wiem co mam myśleć.
2. Ktoś na wykopie - "nie, pracuję w czołowym klubie piłkarskim w Polsce i wiem jak działa PZPN";
3. G---o prawda, nie pracujesz.
4. Aha, pracujesz, no dobra, ale
  • Odpowiedz
A niech ci d--a pęknie od Bońka, to już nie moja sprawa, nawet nie umiesz podać przykładów z tych 20 lat. Co mnie to obchodzi że mogę sprawdzić? Piszesz coś to podawaj przykłady.
  • Odpowiedz
  • 0
@matiseq a stanowski pala dalej ssie Bońkowi. Ok, jest lepiej, ale reprezentacja ładnie pudruje rzeczywisty stan. Liga jest na poziomie Estonii albo i gorzej i to powinno być wyznacznikiem, bo Lewandowski i kilku innych grajków wiosny nie czyni
  • Odpowiedz
@md23 ja tylko przypominam że poza tym rokiem regularnie 1/2 drużyny są w LE, a wszyscy zaczęli pisać że jest na poziomie Estonii dopiero w tym roku, a jeszcze w poprzednim było wszystko ok.To jak jest w końcu?
  • Odpowiedz
@banani 2 druzyny B klasowe w mojej gminie dostały po 10k na szkolenie młodzieży 60%na sprzęt 40% na trenera może mało ale to 50% budżetu klubów. Wystarczyło złożyć wniosek i mieć licencjonowanego trenera. Dzieki temu 3 grupy młodzieżowe mogły wystąpić w eliminacjach Tymbarka.
  • Odpowiedz