Wpis z mikrobloga

@merengue: przed chwilą napisałeś, że ci wszyscy dziennikarze to kółko wzajemnej adoracji, więc jak możesz od nich czerpać jakiekolwiek informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@tr0llski: nie wiem co cie konfuduje - czytam sobie co pisza, wiedząc że to kółko wzajemnej adoracji, które o "swoich" złego słowa nie napisze, mam takie a nie inne przemyślenia (coś jak z GWnem - atakują kogoś znaczy: "nie jest ich")
  • Odpowiedz
PZPN ma wpływ na działania ESA, bo jest jego udziałowcem.


@Kid_A: PZPN ma 7% akcji Ekstraklasa S.A. więc ciężko mówić tu o jakimś realnym wpływie
realny wpływ ma taki, że ważne decyzje musi zatwierdzić PZPN, tak było np: z ESA 37, ale jak do tej pory chyba problemów nie robili?
  • Odpowiedz
@merengue: No raczej nie stąd skąd "wszyscy", bo ja np pracuję w czołowym klubie 1 ligi, klubie który ma drużynę w CLJ, ma Akademię i setki dzieciaków i akurat doskonale wiem jak dużo zmienia się w PZPNie na lepsze i jaka kasa od PZPN (pośrednio i bezpośrednio) trafia.
  • Odpowiedz
Kmiecik jest jebnięty i wierzenie w jego słowa to idiotyzm, ale Stanowski w tym przypadku jest równie niewiarygodny. Ogólnie dziennikarstwo sportowe w Polsce to porażka co pokazywało krycie afer w reprezentacji jakiś czas temu.
  • Odpowiedz
Ale dalej mówcie, że Nawałka z Bońkiem niczym się nie różnią od Laty i jego pseudotrenerów ( )


Nikt tak nie mówi

@matiseq:
  • Odpowiedz