Wpis z mikrobloga

@MysGG: to zawsze tak jest, za dużo ludzi zaczyna go obserwować i sugerować się. Ja nim nie sugeruję się, ciągle pamiętam jak krzyczał i krzyczał, że spadniemy do $300 co nigdy nie stało się.
@uzamkniete: już tyle razy miał być ten RGR na BTC, że nie pamiętam ile. Za każdym razem okazywało się, że jednak to nie to. Jakbym był grubasem mogącym wpływać na kurs BTC, to specjalnie rysowałbym te RGRy żeby wyleszczyć tych co zamykają longi, obkupić się i jechać dalej do góry. Póki co taki scenariusz obstawiam na weekend.
@uzamkniete: Jasne ze sie dowiesz. Zbyt ukosny neckline i drugie ramie zdecydowanie wyzsze od pierwszego, nie widze tego. Jak dla mnie mocno naciągane. Tone Vays (profesjonaly trader z Wall Street) wczoraj powiedzial, ze to nie jest zaden RGR.

Typowa formacja na wyleszczenie Januszy ktorzy poodpalają shorty, niedlugo kurs magicznie zawroci i pojdzie do gory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze jedna uwaga: Nie nie spekuluje na krypto! Wiec to co napisalem to tylko takie luzne rozkminy, nie gralem, nie gram i nie mam zamiaru grac na zadnej krypto walucie! :)
@iAmTS: nic nie zmieniają bo są głupie, nie myślą i jak widzisz to co opisujesz to możesz je oszukać. Boty były są i będą. Piszesz jakby olaboga bo boty na bitcioinie i dlatego analiza do dupy.
@Gensek: nie poleciałem poprostu życie mnie scisneło i nie ma czasu na sporkania.
Jakos nie widze tak szczerze szczególnie wielkiego banowania na discord.
Wiekszość ludzi którzy szanują się nawzajem jak była tak jest nikt mi nie zniknął.
Amelek raz jest dwa tyg go nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie, właśnie przeciwnie. TA jeżeli działa to dlatego bo jest dużo botów które grają według jej reguł.


@iAmTS: tak, to lepiej, że boty bo można zauważyć schemat i grać pod niego. Teraz zaprzeczasz temu co wcześniej powiedziałeś.

Ale newsy mają większy wpływ chyba.


@iAmTS: niusy tylko te złe (bardzo złe) inne prawie wcale nie mają wpływu.