Wpis z mikrobloga

Może jakiś koci ekspert pomoże. Mam 2 letnią kotkę która z 2-3 razy w tygodniu obszczy dywan i tak od małego (4 razy zmieniane mieszkanie). Byliśmy z nią u weterynarza to powiedział, że wszystko z nią jest ok.

Może ktoś miał podobny problem? Bo już #!$%@? dostaje. Codziennie kuweta wymieniania.

#koty #kotka #zwierzeta #weterynarz
  • 11
  • Odpowiedz
@poor_Mind mam podobny problem tylko szczy mi na lozko. Opcja 1- jest zla, bo nie lubi zwirku/niedobre jedzenie/za malo zabawy. Opcja 2 - jest zla na drugiego kota.

Spryskaj miejsce repelentami, kup srodek (weterynarze maja do mycia przychodni) do usuwania zapachow, schowaj dywan. Jesli to mozliwe, zamknij to pomieszczenie przed kotem. Zanos ja do kuwety i obserwuj co robi - moja jak byl zly zwir, to nawet nie chciala do niej wejsc.
  • Odpowiedz
@nieDajcieSieZacipowacLewakom: @przedzabawa:

Kuweta głęboka, kryta wchodzi bez problemu. Niespodzianki zostawia nocą kiedy śpimy, za dnia tak nie zrobi bo wie, że będzie #!$%@? z naszej strony. Co do jedzenia to prawda jest wybredna dużo rzeczy jej nie smakuje. U nas nawet z obrożą antysresową były niespodzianki...

Zamówiłem kilka środków które niby mają pomóc zobaczymy...

Ale już mam dosyć, bo jeden dywan był kupiony z 3 miesiące temu, a wygląda jakby
  • Odpowiedz
@poor_Mind: Miałem niedawno ten sam problem ze swoją młodą kotką (obecnie ma około 8mc). Kupiliśmy jej w Kauflandzie za parę zł małą, odkrytą plastikową kuwetkę (mamy w mieszkaniu jescze kastrowanego kocura, który uzywa dużej, zabudowanej) i problem ustał. Wydaje mi się, że ona po prostu po pewnym czasie przestała chcieć chodzić do tego samego sracza co kocur, mimo, że kuweta jest naprawdę duża + sprzątana kilka razy dziennie, a więc zawsze
  • Odpowiedz