Wpis z mikrobloga

Jak to Markowski z Perfectu śpiewał trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym (tak wiem, oklepany tekst ;)), więc i ja dobrnąłem do tego momentu. Mając prawie 600 punktów przewagi nad moim głównym konkurentem i około 2100 rozegranych meczy przechodzę w stan spoczynku na chwilę obecną, na sportową emeryturę. Nie oznacza to, że nie będę w ogóle grał (ba, może jeszcze wrócę!), ale na bank już nie z taką częstotliwością jak kiedyś (to były czasy!). Jedynie mecze towarzyskie ;) Niestety nie mogę wymienić tu z nicka każdego z kim grałem, ale dzięki wszystkim :D

#wycup #niemamzycia #nolife #celebryci #dziwki #lasery #czerwonedywany #bankiety #latwekobiety #szybkiseks #kokaina
  • 26
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster:

nie bądź taka cwana :P


Potrzeba wiele wiary w siebie, siły charakteru, by stać się mistrzem!

Niestety, zaczęłam się wypalać, to już nie te same emocje, nie ta sama radość. Powiadomienia, gole, punkty, ranking, to już nie to samo, to już nie cieszy...
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Niestety, jak sam zapewne wiesz, bo również się przekonałeś, nie dopuszczam nikogo w okolice swego pola karnego. Co więcej - okupuję okolice pola karnego oponenta. Mieliście pecha.
  • Odpowiedz