Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś coś z #gearbest w dniach 12-13 października i wybrał Priority Line? Mi od 13 października pokazuje się tylko "Your Parcel is on its way (Southall)" i nic się nie zmienia..

Zamawiałem pieprzoną żarówkę w ten sam dzień pocztą Belgium Registered i już doszła, a tego telefonu to ani widu, ani słychu..

#priorityline #xiaomi
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neaopoliti: kurde a ja 9 i 14 wrzesnia kupilem dwa telefony (4a i mi6). Oba nie doszly. Jeden eu registered a drugi priority line. W obu te same tłumaczenia myfriendow "vzekaj jeszcze 5-7 dni roboczych". Ostatnie info z dzis ze.... wyslali raz jeszcze (wczoraj poprosiiem o zwrot kasy).
  • Odpowiedz
@Piccawode: zamówienie złożyłem 14 października, też priority line. 18 października status Southall, parcel on its way. Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana. nformacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD. Jak coś się u Ciebie zmieni to wołaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piccawode ja właśnie dziś odebrałem swojego 4x. I tak samo jak ty długo miałem Southall po czym nagle znalazła się ona w Polsce. Czekaj i nic się nie martw. Dojdzie na dniach.
  • Odpowiedz
@Piccawode: zamówił i ponoć wg. GB to normalne
Tylko na pytanie "czemu maj frend z PL już dostał a moja nie ruszyła?" - brak odp. :)
@GearBest_Polska też uważa, ze to normalne :D
Jeszcze z 2tyg i zaproponują Ci resenda, że niby jesteś dla nich kimś wyjątkowym :)
Później zaproponują Ci 50pkt na ich portfel :)
Miejmy nadzieję, ze płaciłeś PayPalem i GB nie wypnie sie jak masterdard na
  • Odpowiedz
@davoid: za które fałszywe informacje ? Czekasz ledwie 1 miesiąc na paczkę z Chin i robisz gównoburze. Każdy wie, że mieli problemy we wrześniu i tyle. Gdzie te czasy co paczki dochodziły po 45 dniach i człowiek był zadowolony, teraz jak nie dojdzie w 2 tygodnie to już kręcicie afery... Na potwierdzenie mój 1+5, wszystko wraca do normy. Jedna wpadka firmy, która oferuje praktycznie za darmo uniknięcia VAT'u, a tu
Neaopoliti - @davoid: za które fałszywe informacje ? Czekasz ledwie 1 miesiąc na pacz...

źródło: comment_Cc5T1EzEFIdhVhCl37uU6PPPVuqoJZ5d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz