Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś coś z #gearbest w dniach 12-13 października i wybrał Priority Line? Mi od 13 października pokazuje się tylko "Your Parcel is on its way (Southall)" i nic się nie zmienia..

Zamawiałem pieprzoną żarówkę w ten sam dzień pocztą Belgium Registered i już doszła, a tego telefonu to ani widu, ani słychu..

#priorityline #xiaomi
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam shiped out od 19.10 więc liczę że się podczepie do tego Waszego kontenera z 10-18.10 i niebawem tracking ruszy :)
A idzie redmi 4x
  • Odpowiedz
@Piccawode: ja zamawiałem 12.10, od gearbestu dostałem cynk, że wysłali (20.10). Tracking uaktywnił się 2017-10-24 19:59:00, dziś paczka była w strykowie. Jutro doręczenie.
(Kupowałem coś innego niż telefon).

Moja teoria jest taka, że oni tak naprawdę zbierają zamówienia np. hurtowo telefony, i puszczają wszystko na raz. Samolotem do anglii do DPD doleci do 4 dni, potem do polski kolejne 2. Łączny czas to około 6 dni.
Nie liczmy wtopy na
  • Odpowiedz
@Piccawode: @anonimowy123 : dokładnie, paczki zbierają przez około 1,5 tygodnia, wszystko leci samolotem do UK i później przez tydzień wysyłają. Kolejność wysyłki jest losowa. Ja kupiłem 14.10 (sobota), 18.10 tracking DPD, 24.10 paczka ruszyła, 27.10 ma być u mnie, bo dostałem właśnie smsa.
  • Odpowiedz