Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straciłem zainteresowanie dziewczyną, z którą się spotykam jak powiedziała, ze lubi seks. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Oboje jesteśmy tuż przed 30, spotykamy się ponad miesiąc, ogólnie to dziewczyna prawie ideał dla mnie. Wcześniej miałem kilka związków, w tym dwa bardzo poważne, były relacje opierające się tylko na seksie, z kobietami nie mam jakiś większych problemów.
W każdym razie, z tą dziewczyną jeszcze nie poszliśmy do łóżka i jakoś w ogóle nie miałem z tym problemu, ale jak się ostatnio spotkaliśmy to temat już zszedł na seks i tak jakoś się jej zapytałem czy seks jest dla niej ważny. Na co odpowiedziała, że ona lubi seks, seks jest w jej życiu bardzo ważny, że zawsze szuka partnera który ma takie same upodobania jak ona i że jeżeli w związku nie układa się w łóżku to ona rezygnuje z takiej relacji bo seks jest zbyt istotny dla niej żeby go uprawiać zły. Powiem szczerze, że mnie trochę zatkało. Ona ogólnie jest bezpośrednia i nie za bardzo przejmuje się tym co powiedzą o niej inni, ale ta wypowiedź... Nie wiem dlaczego ale trochę straciłem zainteresowanie jej osobą. Nie wiem z czego to wynika. Moje poprzednie kobiety nie były takie bezpośrednie.
W sumie zadając jej takie pytanie chciałem usłyszeć, ze lubi seks, ale jak to już usłyszałem to coś się zmieniło. Prawie cały czas o tym myślę, słyszę w głowie jak wypowiada lubię seks. #!$%@?, sam się sobie dziwie, ze tak roztrząsam takie coś ale nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło.
I teraz nie wiem, bo tak się zniechęciłem do niej, ale z drugiej strony to super kobieta i głupio tak rezygnować z niej tylko dlatego, ze powiedziała, ze seks jest dla niej ważny. Doradzicie coś? Może ktoś był w podobnej sytuacji?

#rozowypaesk #niebieskipasek #zwiazek #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wydaje mi się, że może się to brać z jakiejś twojej podświadomej, wewnętrznej obawy o to czy podołasz, sprostasz jej oczekiwaniom jeśli chodzi o sprawy łóżkowe i to cie automatycznie blokuje.
  • Odpowiedz
MetalowaFeministka: Śmiem twierdzić, ze nie ma dla Ciebie chyba już ratunku... Dziewczyna powiedziała coś oczywistego, seks jest wazny w związku i trzeba szukać partnera, który ma takie same upodobania, przecież każdy lubi seks. Więc przestań wydziwiać, weź się w garść albo pozwól dziewczynie znaleźć sobie kogos normalnego.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz
Jeśli to nie bait to dziewczyna słabo zrobiła ze od razu postawiła ci bardzo wysoko poprzeczkę w sprawach łóżkowych. Teraz zamiast czerpać przyjemność z bzykania będziesz sie zastanawiać jaka ona ci wystawi ocenę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A dla kogo seks nie jest ważny? Przecież to jedna z ważniejszych rzeczy w związku ;) dziewczyna prawdę mówi, jeśli dobrze się układa ale w łóżku jest #!$%@? to długo nie przetrwa, bo któreś zacznie szukać gdzie indziej. Niepoważny jesteś, że przez takie coś z nią zerwałeś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę to zalatuje kompleksami, ew. obawą czy podołasz jej wymaganiom, ale jeden kawałek:

jeżeli w związku nie układa się w łóżku to ona rezygnuje z takiej relacji bo seks jest zbyt istotny dla niej żeby go uprawiać

już nie brzmi zachęcająco. W życiu dzieją się różne rzeczy, może zdarzyć się jakiś wypadek, choroba, długotrwały stres, jakieś problemy to zazwyczaj libido w takich momentach nie jest specjalnie duże. To z
  • Odpowiedz
MglistaŻona: I teraz wyobraź sobie, że ulegasz z dnia na dzień wypadkowi, albo dopada Cię choroba i albo nigdy nie będziesz już mógł uprawiać seksu albo czekają Cię lata rekonwalescencji. Zgadnij, co wtedy zrobi ta kobieta.
Bardzo dobrze kombinujesz, nie słuchaj tych zwierząt powyżej.

Zaakceptował: Asterling}

  • Odpowiedz
AluminiowaMarzycielka: Jak być #!$%@?:
1. Zadaj pytanie dziewczynie czy seks jest dla niej ważny.
2. Oczekuj, że odpowie twierdząco.
3. Dziewczyna odpowiada twierdząco.
4. O Boże, dziewczyna z którą się spotykam powiedziała, że lubi seks, strasznie mnie to dręczy, ona taka jest bezpośrednia, lubi seks - czy to dobrze? a może jednaj źle?, dlaczego seks jest dla niej taki ważny, co teraz?
Zostaw ją niech znajdzie sobie normalnego faceta bo z Tobą chyba nie do końca jest
  • Odpowiedz
Żujec: A ja się z autorem jestem w stanie utożsamić. Zastanawaiełm się ostatnio nawet co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Level 29 here, introwertyk z pogranicza lekkiego aspergera.
Historia prosta i następująca, jak mialem lvl16 trafiłem na dziołchę która zdjęła ze mnie prawictwo, i z którą (uwaga uwaga) rozszedłem się, bo chciałem "czegoś więcej". no comment here. Następnie kilka mniej lub bardziej udanych związków, po czym na studiach dużo dłuższy
  • Odpowiedz