Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straciłem zainteresowanie dziewczyną, z którą się spotykam jak powiedziała, ze lubi seks. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Oboje jesteśmy tuż przed 30, spotykamy się ponad miesiąc, ogólnie to dziewczyna prawie ideał dla mnie. Wcześniej miałem kilka związków, w tym dwa bardzo poważne, były relacje opierające się tylko na seksie, z kobietami nie mam jakiś większych problemów.
W każdym razie, z tą dziewczyną jeszcze nie poszliśmy do łóżka i jakoś w ogóle nie miałem z tym problemu, ale jak się ostatnio spotkaliśmy to temat już zszedł na seks i tak jakoś się jej zapytałem czy seks jest dla niej ważny. Na co odpowiedziała, że ona lubi seks, seks jest w jej życiu bardzo ważny, że zawsze szuka partnera który ma takie same upodobania jak ona i że jeżeli w związku nie układa się w łóżku to ona rezygnuje z takiej relacji bo seks jest zbyt istotny dla niej żeby go uprawiać zły. Powiem szczerze, że mnie trochę zatkało. Ona ogólnie jest bezpośrednia i nie za bardzo przejmuje się tym co powiedzą o niej inni, ale ta wypowiedź... Nie wiem dlaczego ale trochę straciłem zainteresowanie jej osobą. Nie wiem z czego to wynika. Moje poprzednie kobiety nie były takie bezpośrednie.
W sumie zadając jej takie pytanie chciałem usłyszeć, ze lubi seks, ale jak to już usłyszałem to coś się zmieniło. Prawie cały czas o tym myślę, słyszę w głowie jak wypowiada lubię seks. #!$%@?, sam się sobie dziwie, ze tak roztrząsam takie coś ale nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło.
I teraz nie wiem, bo tak się zniechęciłem do niej, ale z drugiej strony to super kobieta i głupio tak rezygnować z niej tylko dlatego, ze powiedziała, ze seks jest dla niej ważny. Doradzicie coś? Może ktoś był w podobnej sytuacji?

#rozowypaesk #niebieskipasek #zwiazek #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 71
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jezu. Kobieta powiedziała ci wprost czego oczekuje, no #!$%@? niemożliwe - powiem jej że nic z tego nie będzie.

Ogarnij się. Seks to bardzo ważna sfera życia i ma rację, że szuka partnera, który ma podobne upodobania.
  • Odpowiedz
że ona lubi seks, seks jest w jej życiu bardzo ważny, że zawsze szuka partnera który ma takie same upodobania jak ona i że jeżeli w związku nie układa się w łóżku to ona rezygnuje z takiej relacji bo seks jest zbyt istotny dla niej żeby go uprawiać zły


@AnonimoweMirkoWyznania: Ideał kobiety
  • Odpowiedz