Wpis z mikrobloga

Miraski, taka sytuacja: napisała do mnie moja ex, z którą spotykałem się krótko ze 2 lata temu. Jakiś rok temu usunęła mnie ze znajomych na Fejsie (tak po prostu, bez żadnej spiny czy kłótni), a teraz widocznie zwęszyła jakiś biznes i chce nawiązać kontakt (wie, że jestem w związku i raczej nie o podryw tu chodzi). Dodam, że to typowa gold digger i interesowana pijawa, stąd zerwanie było zresztą. Co jej odpisać, jak sądzicie…? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #golddigger
grafikulus - Miraski, taka sytuacja: napisała do mnie moja ex, z którą spotykałem się...

źródło: comment_5xkMewjJflA2Al7xW6B7vNxpeeC2jycL.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

J--------e coraz głupsze te wpisy. Zaczynam się czuć jak na forum kobiecym tylko w alternatywnej rzeczywistości - stulejarności. Zrób wpis jak będzie coś ciekawego a nie k---a EJ PATRZCIE EX MI NAPISAŁA CO SŁYCHAĆ, NIE WIEM CO JEJ ODPISAĆ j--------e ludzie ogarnijcie się... Dopiero co bana mi zdjęli za przeklinanie ale jak tu nie przebierać w słowach...
  • Odpowiedz
@sikzmiednicy: w podstawówce czy gimnazjum puszczałem koleżankom w chacie z CD, j----e kiwały głową i mówiły, że zajebiste xd kisnę do teraz jak dowiedziałem się potem o czym był kawałek i o tym pomyślałem xd
  • Odpowiedz