Wpis z mikrobloga

@Ordowik: Fabrykę w Polkowicach mają i coś tam robią, ale co konkretnie to nie wiem. Podejrzewam że mogą robić tam przynajmniej częściowo męskie buty z naturalnej. Podejrzewam że wszystkie syntetyki jadą w kontenerach z Azji, ale głowy za to nie dam.

Natomiast nieistniejąca jakośc to w tym sklepie w sumie standard.
@Ordowik w Polsce projektują (chyba w Grudziądzu siedziba), także jakiś etap produkcji jest w Polsce xD jak 4f projektują w Wieliczce, a robią w Chinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xune: @banjo: To byly meskie buty (mierzyl niebieski) skorzane. Niektore byly wyprodukowane w Indiach, a niektore w Polsce.

Mam z tego sklepu i tej marki tylko jedna pare i jestem z nich zadowolona, stad teraz zdziwienie, ze jest az tak zle.
@Ordowik Lasocki z roku na rok robi gorsze gówno. Nigdy nie kupuj tam butów w pełnej cenie. Rok temu kupiłam buty, poczekałam na przeceny. Z 375. Na 150. Najpierw o 75 zł a potem o 50% z kartą ccc. Przypadek? 200 zł przebitki?
Jak masz kupić buty skórzane średniej klasy proponuję But S, Tamaris, Carino, Carini. Robione w tych samych miejscach co Gino Rossi.
@Ordowik: Mam pytanie do kobiet- czy damskie buty w CCC też mają tak skopany design? Większość męskich butów tam wygląda w stylu "na wsi wezmą za debila z miasta, w mieście za buraka ze wsi"