Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę grać w cs:go z Polakami. Zawsze jest ta sama historia, grupka premade'ów, którzy nie grzeszą inteligencją (da się wywnioskować po sposobie rozmawiania), grają jak najgorszy szrot z silvera (nie obrażając silvera), a spinają się niemiłosiernie - za co? Za nic. Za każdym j-----m razem. Zepsujesz jedną akcje i obsmarują Cie od góry do dołu. Nieważne, że carrujesz ich wszystkich i masz staty po 3x/x/x co grę, bo sobie smurfujesz. Oni i tak Cie zdissują, bo raz nie trafiłeś z awp.
Czego się dowiedziałem po ostatniej grze?
- że jestem synem dzielnicowego
- że rozpruwam się na komendzie
- że jestem p---ą
- że "j---ć lechię"
- że w szkole mnie biją ( XD)
- kilkadziesiąt obraźliwych słów/zdań w stronę moich rodziców
- że jestem małą pryszczatą k---ą i że mam podać adres to dostanę w------l (podałem adres i kazałem przyjeżdżać to się sprawdzimy i co? I gościu powiedział, że to ja powinienem przyjechać do niego, bo ja chce się sprawdzić XD)

Co się dzieje z tymi ludźmi, co ma wpływ na tak idiotyczne wylewanie frustracji w grze... gram z Ruskimi, z Ukraińcami i mimo, że panuje opinia, że się spinają strasznie to jakoś NIGDY nie padłem ofiarą takiego hejtu. W dodatku w sytuacji kiedy ciągnąłem ich do wygranej wydaje mi się to niedorzeczne. Czy to jest to pokolenie wychowane na rafonixie, danielumagicalu i innych s-----------h streamerach, którzy pokazują właśnie takie wartości? A może chcą się dowartościować przy kolegach i pokazać jakimi to są kozakami...? Wszelka dyskusja z taką patologią uświadomiła mnie, że z takimi nie ma co rozmawiać, bo hejtowali jeszcze bardziej. Często spotykacie się z takim zachowaniem?

#csgomecz #csgo #gry #patologia
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja takich trolluję zawsze i r----------m im gry, bo mogę XD
Nienawidzę grać z Polakami, pewniej się czuję grając chociażby z Rosjanami czy Niemcami
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: właśnie to jest ciekawe bo wiele lat temu jak grałem w 1.6 to nie przypominam sobie, żebym się spotkał z takim zachowaniem. W sumie zawsze grałem jakieś mixy ze znajomymi, albo esl, ale każdy tam zachowywał się zupełnie inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michal-pokichal: @Ravciu: Bezsensoswne jest porównywanie 1.6 i Go. W 1.6 gralo znacznie mniej ludzi, połowa nie miała mikrofonu a na serwerach zazwyczaj był admin co z automatu banow dzieci i idiotów. Gra byla trudniej dostepna a także nie miala dostepnych trybow turniejowych.
  • Odpowiedz
@Bazinga50: trudniej dostępna? o czym Ty mówisz xD. W 1.6 do tej pory gra ogrom ludzi. Z resztą ja nie grałem na serwerach publicznych, ale raczej esl, allplay i inne ligi + mixy.
  • Odpowiedz
@Ravciu: Zauważ ze wtedy nie wszyscy mieli internet/komputer teraz nawet w malej wiosce w wypizdowie górnym masz wszystko. Dzieci sa rozpieszczone chce grac i im rodzice gierke kupuja. Skoro twierdzisz ze w 1.6 gralo ogorm ludzi to sie grubo mylisz w porównwniu do csgo to nic.
  • Odpowiedz
@Bazinga50: no to realiów nie znasz chyba, albo jesteś młody i nie pamiętasz jak to wtedy było. W 2003-2005 się latało po szkole do kafejki internetowej i grało w kantera, albo szło się do kumpli którzy mieli kompy. Nawet w wypizdowie górnym były kafejki, a na nich co? Counter Strike :). Oczywiście, że tak twierdzę i dalej tak będę twierdził. Niesamowitą popularnością cieszyły się również wszelkie non-steamy i inne duperele,
  • Odpowiedz
W 1.6 gralo znacznie mniej ludzi, połowa nie miała mikrofonu


@Bazinga50: Ale chodziło się do kafejek na "nocki" - od 22.00 do 10.00, i tam było w C--J ludzi. Razem się piło, paliło i grało, słuchawki nie były potrzebne do niczego.
  • Odpowiedz
@Ravciu: Jak wróce do domu to Ci poszukam, ale sam fakt że w 2012 roku przy stacie csgo(gdzie zostal zmieszaay z blotem) srednia graczy to 15k a 1.6 30k. To daje juz dużo do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@Ravciu: sorry, ale @Bazinga50 ma tu racje. Już nie mówiąc, że sama polska społeczność w cs go jest bardzo duża. Bodajże 3 albo 4 na świecie. Przez co łatwiej trafić na zepsute jabłka.
Jakim cudem więcej graczy miałoby być w 1.6, skoro duża część nawet nie miała komputera lub internetu i chodziła do kawiarenek/kumpli żeby pograć?
Sam to stwierdzileś :D
To znaczy, że komputerów(które mogly uciagnąc gręj) w samych
  • Odpowiedz
  • 1
@Ravciu dzis trafilem na taki premade na szczescie 3 polakow(votekick juz w 2 rundzie, ale ten 5 dawal f2) dowiedzialem sie pare razy juz w 3 rundzie ze p------a moja matke i jestem slabym gownem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako ze w cs gram raczej rekreacyjnie to mnie takie rzeczy nie denerwuja az tak i zyczylem im powodzenia na sprawdzianie w szkole
  • Odpowiedz
@abraxasss: masa graczy ze stanów, gracze z chin, których było wiele milionów (czasy tyloo), nie mów mi, że w takim 2009 roku mało ludzi miało komputery w domu, bo dużej różnicy nie widzę. Pełno non-steam serverów i innych. Mówię o wczesnych latach - 2003-2004, kiedy ludzie zbyt wiele nie wiedzieli na temat gry, później był na nią ogromny boom.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ravciu
@Zarax

@Bazinga50
Zamierzam kupić niedługo Cs go. Powiedzcie mi. Do się wyłączyć czat głosowy i pisemny całkowicie by nie musieć słuchać i czytać wyzwisk? Gram w wota od paru lat i uwielbiam to że mogłem czat wyłączyć całkowicie w tym czasie i nie musiałem się nigdy spinać i słuchać wyzwisk innych graczy.
  • Odpowiedz
@sprawa: możesz zablokować komunikację z danym graczem na starcie meczu. Czyli nie będziesz go słyszeć, ani nie będziesz widział co piszę.
  • Odpowiedz
@Ravciu: lubie sobie ten wpis odświeżać po każdy z------m, przez patusiarstwo meczu.

Jeszcze dodam:

-darcie pyska po polsku - mimo, że w drużynie jest jedna czy dwie osoby, które nie zrozumieją... takie smieszne bo, zagraniczniaki to nie zrozumio
  • Odpowiedz