Wpis z mikrobloga

Kurde, chciałem się trochę pobawić i uklecić jakiś fajny filmik z WT. Problem w tym, że nic mi nie chce nagrywać. Shadowplay pokazuje mi tylko przekreśloną czerwoną linią zieloną kulkę prawym dolnym rogu (patrzyłem po googlach, w opcjach, pozwoliłem mu nagrywać, a i tak lipa), jakis tam freevideo recorder nagrał mi tylko to co się dzieje na pulpicie, a Frapsa już w ogóle nie mogłem odpalić, żeby coś nagrywało. Coś robię #!$%@? i potrzebuję pomocy Mirki, bo chyba mnie #!$%@?ŁO. Może ktoś miał podobnie, albo nagrywa jakimś programem, wie jak skonfigurować itd. itd.?

#warthunder
  • 7
@grey09: generalnie polecam taki rozgaleznik na kabel od monitora i adapter na euro, potem podaczasz do magnetowidu i nagrywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jezeli chcesz miec swoj watermark na filmie to naklejesz na ekran kineskopowy nalepke mozesz wyciac z papieru lub folie spozywcza (polecam) wtedy masz efekt transparentnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) tutaj magnetowid nie potrzebny, przyda sie kamera vhs dostepna w kazdym
@HHHHHH: I to jest głos rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bandicam mi wreszcie zadziałał jak należy, więc zajebiście. Jest ten napis tylko na górze, ale to już bym sobie w czymś przyciął. Ale i tak #!$%@? #!$%@?, nowa wersja klienta i powtórki, z której chciałem coś zmontować nie odtworzy. Nie mówiąc o tym, że #!$%@? mi strzelił tyle zajebistych powtórek z gier. Miałem taką sztos grę Cromwellem,
@HHHHHH: Nie tyle YouTubera, co po prostu zmontować sobie jakoś filmik fajnie, może spróbować wrzucić na jakiś Thunder Show, czy chociaż tutaj na Vipok, żeby nam tu żył ten tag :D dzięki za link, obczaję:)