Wpis z mikrobloga

O co chodzi z gówno burza odnośnie @Hannahalla ? Bo czytam, że to ona #!$%@? wpisy robi bo wrzuca przepisy na dobre rzeczy i taka mega atencujszka jest bo wrzuca te wpisy i się chwali. A taki @feuer (bez obrazy kumplu) to dobry content robi i się nie chwali bo np wrzuci zdjęcie whiskey albo zdjęcie tajki.

Serio to jak porównywanie polskich odpowiedników Dana Bilzeriana i Marthy Stewart. Bo obydwie osoby mają ze sobą tyle wspólnego np że żyją...

O ten wpis mi chodzi konkretnie KLIK

Przecież Hanna robi dobry content odnośnie #gotujzwykopem ba, nie ma lepszej mirabelki w tym temacie. Więc o #!$%@? chodzi?
  • 33
  • Odpowiedz
@CreativePL: robi taki content że spróbuj napisać nieprzychylny komentarz to w 2 sekundy poleci najpierw twój komentarz a później ty na czarno. Zero krytyki tylko atencja, jak kiedyś pod jednym jej wpisem napisałem że piszę brednie I dałem na to dowody to komentarz poleciał jeszcze zanim odswiezyla mi się strona xD
  • Odpowiedz
@CreativePL: Nie chodzi o wpisy dotyczące jedzenia a jakieś jej przemyślenia i tego typu rzeczy. Nie pamiętam jakie dokładnie + część wpisów pousuwała + mam ją na czarnej z tego powodu (ona mnie też) więc nie zamierzam się w to zagłębiać.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Tu nie do końca chodzi o komentarze pod jedzeniem tylko o całą resztę, jedzenie to tylko kulminacja #!$%@? gdzie wstawia te swoje wypieki 30 razy dziennie bo widzi że mirko plusuje a jak coś nieodpowiada to przybywa ten jej człowiek pantograf.
  • Odpowiedz
@vegaushp: No wiesz, w sumie to zdjęcia nie powinny znaleźć się na wykopie ;) Chociaż samo pójście na wykopparty to proszenie się o kłopoty bo nie wiesz czy jakiś spierdox czegoś później nie odwali.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Nie powinny? Wszyscy dobrze wiedzieli że są robione zdjęcia i na wykopie będzie podsumowanie robione i jak ktoś nie chce pokazywać mordy to miał pisać żeby nie publikowali a ona była przynajmniej na połowie zdjęć.
Sama afera była w #!$%@? #!$%@? ale #!$%@? imbe o zdjęcia bo hurdurdur publikują moja twarz a ja chcę być anonimowa kiedy wcześniej cały wypok cie widział trochę nie halo.
  • Odpowiedz
Wszyscy dobrze wiedzieli że są robione zdjęcia i na wykopie będzie podsumowanie robione i jak ktoś nie chce pokazywać mordy to miał pisać żeby nie publikowali a ona była przynajmniej na połowie zdjęć.


@vegaushp: Aha, no jak tak to spoko. Nie wiedziałem tego, nie pamiętam zbyt dobrze tej afery/myślałem że po prostu ktoś wrzucił ot tak bez pozwolenia.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: po każdym wykopparty jest robione podsumowanie i są wrzucanie zdjęcia z imprezy i przed publikacją podsumowania jest post gdzie wołanie są uczestnicy żeby ich poinformować o fakcie wcześniej żeby nie było problemów takich jak z tramwajarą.
To nie wygląda tak że losowa osoba sobie #!$%@? zdjęcia I z zaskoczenia jebs wrzuca na mirko.
  • Odpowiedz
@vegaushp: Spoko, nie wiedziałem tzn. nie interesowałem się tym w sumie ;) Jak dla mnie ona sama zdaje sobie sprawę z tego że ma dziwny charakter i przemyślenia, a tymi postami z jedzeniem chce to zamaskować, zyskać atencję, sprawić aby ludzie ją lubili itp. Szczególnie jej pierwsze posty tutaj odebrałem jak, nie wiem, wręcz rozpaczliwą próbę zdobycia znajomych/przyjaciół albo chociaż poklasku :D "Polubcie mnie bo ja jestem taka fajna i w
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: ja tam jej nie trawie bo strasznie ciężko wogóle prowadzić z nią sensowną rozmowę. Przestałem zwracać uwagę na jej bzdury które wypisuje od momentu gdzie dodała wpis o tym że robi radio dla świń ()
Wcale się nie dziwię że likwidują ta swoją pseudo hodowlę z powodu niskiej opłacalności.
  • Odpowiedz
@CreativePL: przeciez ten wolfsky to jakaś parówa, mało go kojarzę, ale przede wszystkim z podobnych bóldupnych wpisów. Kiedyś otworzył cały długi wpis nt. tego że jakaś laska kupuje buttplugi i się z nią kłócił.

  • Odpowiedz