Wpis z mikrobloga

O co chodzi z gówno burza odnośnie @Hannahalla ? Bo czytam, że to ona #!$%@? wpisy robi bo wrzuca przepisy na dobre rzeczy i taka mega atencujszka jest bo wrzuca te wpisy i się chwali. A taki @feuer (bez obrazy kumplu) to dobry content robi i się nie chwali bo np wrzuci zdjęcie whiskey albo zdjęcie tajki.

Serio to jak porównywanie polskich odpowiedników Dana Bilzeriana i Marthy Stewart. Bo obydwie osoby mają ze sobą tyle wspólnego np że żyją...

O ten wpis mi chodzi konkretnie KLIK

Przecież Hanna robi dobry content odnośnie #gotujzwykopem ba, nie ma lepszej mirabelki w tym temacie. Więc o #!$%@? chodzi?
  • 33
  • Odpowiedz
jak kiedyś pod jednym jej wpisem napisałem że piszę brednie I dałem na to dowody to komentarz poleciał jeszcze zanim odswiezyla mi się strona


@vegaushp: skoro sam się przyznajesz, że piszesz brednie i podsyłasz na to dowody, to ona to po prostu usunęła z litości dla ciebie i twojej ortografii
  • Odpowiedz
@CreativePL: Wolfsky to po prostu sfrustrowany, smutny alkoholik który #!$%@? się do wszystkiego, do czego może. Kiedyś go nawet lubiłam i naprawdę miło się z nim gadało, do czasu aż mu #!$%@?ło.
  • Odpowiedz