Wpis z mikrobloga

#koszykowka #plk

Wczoraj o Q. Woodsie dziś o Szubardze czyli "w oparach absurdalnego poziomu ligi":

Krzysiu Szubarga - lat 33, jakieś 7 lat temu jego kolana miały już dość gry w koszykówkę, a włocławski kibic uważał że to najgorszy PG w lidze, od dwóch lat pogrywa z młodzieżą w Asseco (w międzyczasie włocławski kibic chciałby powrotu Krzysia bo najgorszy PG znowu we Włocławku gra) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś K.Sz. wykręca 21pts-4reb-12ast grając 39min i nie notuje ani jednej straty (!). Młodociane Asecco pokonuje rzekomego czarnego konia rozgrywek - Start Lublin. Szubarga w tym sezonie trafił 15/27 za 3, ma prawie 20ppg i ponad 8 asyst na mecz xD Asseco ma bilans 3-1 i właściwie to... jest liderem xD
Pobierz cultofluna - #koszykowka #plk

Wczoraj o Q. Woodsie dziś o Szubardze czyli "w opara...
źródło: comment_c0xE7cH6YUXD57FFtzaXn3Gvczi0Nicx.jpg
  • 13
@ostoja: przez rok to nie grał w ogóle (nawet chyba kontraktu nie miał), ale pamiętam też raz sezon skończył po 2 meczach właśnie z powodu kręgosłupa. Nie wiem czy to nie w AZS Koszalin było :P
@cult_of_luna hola, hola, ale Szubarge to we Włocławku zawsze szanowaliśmy! Można było dyskutować o jego decyzjach, kreowaniu pozycji... ale szacunek był dla niego zawsze. Mało mamy Polaków z cojones ;-) Szubi kozak jest i basta.
@heniuvelkarol: to było z przymrużeniem oka, choć pamiętam że lamenty odnośnie jego stylu rozegrania były dość głośne :) że 20s klepania i trójka przez ręce :) Z drugiej strony akurat rozgrywający we Włocławku mają najgorzej jeśli chodzi o oczekiwania vs. rzeczywistość :)
@cult_of_luna: Ja akurat nic do chłopaka nie mam, no może poza tym że to legionista :P A że się nic nie ugra, hmm... raczej bym się trenera czepiał (vide ostatni sezon, vide ostatni mecz...). Lament był, na szczęście ja Brzydkiej po trzeźwemu nie czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)