"Będę się cieszył jak z każdej bramki. Nie znam piłkarza, który smuciłby się po strzelonym golu (śmiech). Kwestia celebracji bramki to zupełnie inna sprawa, bo choć gol zawsze cieszy, to pytanie jak okażesz swoją radość. Nie będę nic obiecywał, bo nie mam pojęcia jak potoczy się mecz"~ Krzysztof Mączyński.

Strzeli w niedzielę? :)

#mecz #legia #wisla #pilkanozna
malyszaryczlowiek - "Będę się cieszył jak z każdej bramki. Nie znam piłkarza, który s...

• 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cielo: cały czas się leczę, pozostałość po zaszczytniej służbie wojskowej, na szczęście to co dla naszych już odwaliłem, teraz mogę służyć komu chcę, to był oczywiście żart, niech se nie łamie tej nogi, ale byłem na tym meczu z Dolhą i widziałem jak było, jutro będzie podobnie jak Cierzniak lub Mączyński wejdą na boisko, jest komlet sprzedany, a kibole go nie lubią, będzie jazda na niego, na rodzinę, od początku,
@nightrain: Będzie tak, kibole Wisły będą jechać od pierwszej minuty po Mączyńskim i jego rodzinie, Mączyński będzie popełniał błędy a cały stadion będzie z niego kpił... a potem 96 minuta doliczonego czasu gry, Mączyński z 3 metrowego spalonego wpycha piłkę do bramki ręką i Legia wygrywa 2:1, Mączyński przebiega całe boisko w szale radości, a upokorzeni kibole schodzą ze stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zafrasowany - @nightrain: Będzie tak, kibole Wisły będą jechać od pierwszej minuty po...
@cielo: mnie tam nie będzie, ja już za stary jestem na mecze, ale wiesz co tam będzie, przynajmniej nie nazywasz mnie maczetetowcem jak jakiś kolo u góry, jeździłem na każdy mecz Wisły kiedyś, Reymonta i wyjazdy, jak na koszulce reklamowali p----------y, i jak grali z Parmą czy Shalke, nawet byłem na tym słynnym Camp Nou, jak grali w 2 lidze (teraz to 1 liga). Chciałem się wybrać jutro, no ale