Wpis z mikrobloga

Przez toksyczny związek zerwałam wszystkie znajomości z gimnazjum i liceum.
Gdy się zorientowałam co się dzieje, próbowałam je odbudować ale było już za późno, najlepsi przyjaciele mieli już inne życie, to nie było to samo..

Teraz już ciężko nawiązać taką bliższą znajomość. Miałam kilku kumpli z którymi mogłam wyjść, pogadać. Ale okazało się, że jak znalazłam niebieskiego, to mimo moich chęci podtrzymania znajomości i przekonania o tym, że nie chcą nic więcej, oni jednak chcieli bo kontakt się urwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam super niebieskiego, spotykam się z ludźmi bo on ma dużo znajomych, ale chciałabym mieć jakąś koleżankę taką jak @Shelly na przykład ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Smutno mi teraz
#feels #zalesie #bledymlodosci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trochę #zwiazki, przemyślcie zawsze porządnie zanim zrezygnujecie z czegoś dla partnera..
  • 7
@partycja_: Mam podobną sytuację, tylko w drugą stronę. Kumpel olał mnie dla dziewczyny. Ja już znalazłem sobie nowych znajomych, a on będzie miał problem komu się wyżalić po zerwaniu.
@partycja_: Powiedzieli Ci, że chcieli czegoś więcej? Bo może wiedzieli, że wcześniej dla innego partnera zrezygnowałaś z własnych przyjaciół i obawiali się, że zrobisz ponownie to samo z nimi, dlatego woleli zniknąć na własnych warunkach. Miałem podobną sytuację z pewną dziewczyną, kiedyś wpadła mi w oko ale nie mieliśmy okazji bliżej się zapoznać, na koniec szkoły dopiero się udało, była w związku z typowym sebkiem, który był o mnie bardzo zazdrosny,
  • 0
@LordWilmore w sumie to jeden wiedziałam że na coś ma nadzieję, ale mogliśmy normalnie pogadać, mieliśmy wspólne tematy, pracujemy w tej samej firmie tylko innych fabrykach.
A drugi okazało się że jego mama jest z ojcem mojego chłopaka, trochę śmiesznie wyszło xD Śmiejemy się z niebieskim że chłop załamany bo mu *tunazwiskoniebieskiego* wszystkie kobiety w życiu zabierają xD