Wpis z mikrobloga

@comfortably_numb no coś w tym jest

@czterydwadolary świetna rada
@GitLog teoretycznie uczę się do matury, no i raczej pomóc się nie da ale miło że pytasz. Przegryw w moim przypadku? No to ogólnie taki samotny człowieczek ze mnie i nie wychodzi mi zbytnio "wyjście do ludzi" bo tak jakby nie chcą ze mną wychodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GitLog e tam, rozmowy mi nie pomagają. Ale dziękuję :)
@karloSolrak: starałem się jak mogę ¯\_(ツ)_/¯. Bardzo Ci zależy na wychodzeniu do ludzi? Ty chcesz z nimi, a oni odrzucają Twoje propozycje czy czekasz aż zaproszą Cię na jakąś imprezę?

Ja np. nie jestem typem człowieka, który spędza czas z ludźmi. W liceum właściwie nigdzie się nie ruszałem, co bardzo mi odpowiadało; teraz (~6 lat później) jedynie od czasu do czasu spotkam się z jedną z kilku osób, które wnoszą coś
@GitLog bardziej oni odrzucają moją propozycję spędzania czasu razem... Nie mówię, że nigdy z nikim nie wychodzę, ale częściej spędzam czas sama niż z kimś... No i niby lubię się uczyć, ale np. w weekendy kiedy wszyscy świetnie się bawią w jakimś towarzystwie to jest mi trochę przykro, że siedzę sama w pokoju między podręcznikami i pustymi kubkami po herbacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@karloSolrak: W sumie mam podobnie, z tym że już to trwa tak długo, że zacząłem odczuwać z tego pewną przyjemność i w spokoju spędzać tak czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A bordo to nie chciej mieć, bo to jest medal #!$%@? dla totalnych przegrywów i jest oznaką marnowania życia, nie jestem dumny z tego koloru nicku ( ͡° ʖ̯ ͡°)